folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 32GN500-B 1Ms Monitor Önerileriniz Nedir

32GN500-B 1Ms Monitor Önerileriniz Nedir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Grafik çizim yapıyorum. Oyun oynamıyorum ama oğlan oynuyor arada. Geniş ekranda çizimler için düşünüyorum. Nasıldır ne gibi sorunlarla karşılaşırım. Alınabilir mi. Olumlu olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-31-5-32gn500-b-1-ms-mbr-nvidia-g-sync-165hz-fhd-pivot-oyuncu-monitoru.html

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

deneyimlemedim ama 27" sonrası fhd sıkıntı oluyor, görüntü pikselleşiyor vs diye söyleniyor millet, bir araştırıp 2k bakmayı dene, mümkünse ips panel olsun 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

deneyimlemedim ama 27" sonrası fhd sıkıntı oluyor, görüntü pikselleşiyor vs diye söyleniyor millet, bir araştırıp 2k bakmayı dene, mümkünse ips panel olsun 

çok doğru. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Ben evde 32" samsung kullanıyorum, yakın mesafede oturunca büyük bir ekran fakat rahatsız etmiyor, sadece çalışıcağın uygulama ekranın tüm köşelerinde işlevsel tuşları olan bir yazılım ise, fareyi oraya taşımak zor oluyor :) oyun içinde Xbox gamepad gibi bir alet ile çok daha keyifli oluyor, klavye mouse kullandığın oyunlarda, odaklanmak yakın mesafede zor, ama araba yarışı gibi bir oyunda gamepad acayip zevk veriyor. :)

Pikselleşme durumu çok takıntılı değilsen rahatsız etmez hatta benim ekran için full HD bir video oynattığım sürece farkettiğim birşey değil, yinede bence mağazada ekranı görüp almak en doğrusu

EdepsizPenguen tarafından 03/Nis/22 03:44 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-monitor-dell-ultrasharp-up3216q-4k-ultra-hd-32-led-monitor-1005955238/detay

5bin TL'ye bundan almıştım ikinci el, bozuldu.. Garantiden sıfırını verdiler 1gün içinde. Çok memnunum. Fiyatı maalesef yüksek.

32" benq, dell 4k almanı öneririm. Tasarımcılar için seriler belli. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

ekranın dik olarak dönen monitörlerin ismi  ne olarak geçiyor  bilgi verirseniz sevinirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

ekranın dik olarak dönen monitörlerin ismi  ne olarak geçiyor  bilgi verirseniz sevinirim.

pivot monitör.

Bu arada amazon'dan 32" bir full hd monitör alıp aynı gün piksel piksel görüntü nedeniyle iade etmiştim. Şu an Asus Pro Art Kullanıyorum pivot özelliği de var tasarımcı monitörü fiyatı son dönemlerde çok uçtuğu için bir şey diyemem ama genel kullanıcı memnuniyetim 10 üzerinden 11. (Oyun oynamıyorum oyun performansını bilmem)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam bu monitorün yoğunluğu epey az 70 ppi. ve 1080p.

https://www.epey.com/monitor/lg-ultragear-32gn500-b.html

ben de epey uyguna 27 inç 1080 aldım ancak bendeki yoğunluğu 82 ppi. eğer monitörle arama yaklaşık 80~100 cm koymazsam pikseller bariz görünüyor. 32inç biraz tatsız olabilir. 

Şöyle bir şey daha güzel olabilir. 10 bit (ki çok fazla renk demek, renk paleti LG den çok çok iyi ) piksel yoğunluğu yine 82 ppi. Ayrıca IPS daha canlı renkler demek. VA biraz sönük. Yenileme hızı 144 hz ne oynuyorsun bilmiyorum ama fena değil bence. Fiyat da 3k amazonda.

https://www.epey.com/monitor/msi-optix-mag275r.html

IPS lerde bir tek bleeding oluyor. tamamen simsiyah ekranda köşelerde beyaz ışık süzülmesi oluyor. Genelde hepsinde var. Ama çok da dikkat çekmiyor. Genelde filmlerde perde geçişlerinde görüyorsun. zaten aratırsan denk gelirsin. Çok büyütülcek bir problem değil ama söyleyeyim dedim.

benim monitördeki (msi g272) ekran süzülmesi 

https://www.tahribat.com/forum/monitor-tavsiye---msi-optix-g272-alindi-251348

banneduser tarafından 03/Nis/22 11:52 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    CISSP bunu yazdı

pivot monitör.

Bu arada amazon'dan 32" bir full hd monitör alıp aynı gün piksel piksel görüntü nedeniyle iade etmiştim. Şu an Asus Pro Art Kullanıyorum pivot özelliği de var tasarımcı monitörü fiyatı son dönemlerde çok uçtuğu için bir şey diyemem ama genel kullanıcı memnuniyetim 10 üzerinden 11. (Oyun oynamıyorum oyun performansını bilmem)

teşekkür ederim Asus pro art bakacagım 32 inç arıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    CISSP bunu yazdı

pivot monitör.

asus dan son zamanlarda soğudum ama yinede inceliyeceğim. 

BU ARA MARKA OLARAK NEDENSE MSI ÇOK BEĞENİYORUM. SANKİ LİDER DURUMDA BENİM GÖZÜMDE ÜRÜNLERİ.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 854 Toplam Mesaj: 10
lg