36 Adet ELS Deneme Seti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Els'nin seviyesini ve kalitesini bilen bilir arkadaşlar o yüzden fazla değinmiyor ve ihtiyacı olana gitsin istiyorum. Bazı testlerinin (sanırım bir çoğunun) cevap anahtarı kayıp bir bilirkişiniz varsa (kursa falan gidiyorsanız yani çözdürebileceğiniz biriniz varsa) daha yararlı olur aksi halde pek işinize yaramaz. Çizik dahi atmamıştım yds ye hazırlanırken parayla satın alınamayacak bir settir çünkü ya artık set çıkartmıyorlar ya da eskisi gibi sadece toplu (okullara) veriyorlar. Yine de bir kaç shot atayım şuraya, alıcı ödemeli gönderebilirim cuma günü.

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam merhaba, elimde ELS'nin 35 adet pdf'i ve cevap anahtarı mevcut. Cevap anahtarını yükledim. Bu sayının mı diye kontrol edebilir misiniz? Alacak arkadaşlar cevap anahtarı konusunda uğraşmaz.

Cevap Anahtarı

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Maalesef hocam kontrol ettim farklılar, sizinki 2003 yılına ait benimkiler 2006

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

ELS başarılı falan değildir. Çorba gibi, kullanılan kullanılmayan tüm gramer kurallarını güm diye bir seferde vermek, kelime bilgisi olmayan insanlara apır sapır paragraf soruları hazırlamak tek kelime ile amatörlüktür. Bu yayından çalışırsanız İngilizceden soğursunuz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

yds ve yökdil kasıyorum hocam ben eğer sakıncası yoksa ilaç olur bana talibim

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

ELS başarılı falan değildir. Çorba gibi, kullanılan kullanılmayan tüm gramer kurallarını güm diye bir seferde vermek, kelime bilgisi olmayan insanlara apır sapır paragraf soruları hazırlamak tek kelime ile amatörlüktür. Bu yayından çalışırsanız İngilizceden soğursunuz.

Seviye farkı dostum els ye bok atma bence :)

@317seref pm at dostum yarın vereyim kargoya :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Seviye farkı dostum els ye bok atma bence :)

@317seref pm at dostum yarın vereyim kargoya :) 

İngilizce bilen ve aktif şekilde akademik alanda(felsefe, sosyoloji, siyaset bilimi) kullanan birisi olarak yazdım. Bunun ötesinde seviye varsa da söylersen aydınlanırım niko. ELS'nin tarzının kendisi boktur zaten benim bok atmama gerek yok. Velev ki bok attım, sen niye önüne geçiyorsun onu da ayrıca anlamadım :)

Paylaşımcılığını takdir ediyorum ama orası ayrı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Seviye farkını bilmediğim için o kelimenin şahsına ait olduğunu düşünmen alınganlığını gösterir hocam, els candır kandır els den 90 yapan Yds den her türlü fuller, fullediler de zaten. Neyse çokta uzatmaya gerek yok sen kendi düşünceni söyledin bende benimkini. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Seviye farkını bilmediğim için o kelimenin şahsına ait olduğunu düşünmen alınganlığını gösterir hocam, els candır kandır els den 90 yapan Yds den her türlü fuller, fullediler de zaten. Neyse çokta uzatmaya gerek yok sen kendi düşünceni söyledin bende benimkini. 

Sorun yok hocam. Göndereceğin arkadaş adına ben de teşekkür ederim. Güzel bir iş yapıyorsun. Kolaylıklar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

kargo yaptı hocam bir kaç güne elimde olur
    teşekkür ederim tekrardan ... konu kitlenebilir
    Not: AY LAV YU TBT

## sen istiyor duj verecek yüz daha
Toplam Hit: 2028 Toplam Mesaj: 10
test döküman yabancı dil sınav hazırlık els