3650 İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersev
    ersev's avatar
    Erkek
    eğer bilgisi olan carsa sevinirim 365 cihazım var programları hafıza kartına indiriyorum kartın çok büyük bolümü boş olmasına rağmen cihazımda spn günlerde bişi kaydedeceğim zaman hafıza dolu diyor bu neden olabilir?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serblood
    serblood's avatar
    Erkek
    tlefon iki farklı hafızaya bölünüyor biri telefon hafızası digeri ise kartın hafızası eger yükledigin şey telefona direkt kendini kayd ediyorsa,telefonununda hafızası dolu ise böyle bir şeyle karşılaşman mümkün.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    problemin bir kaç nedeni olabilir.birincisi aynı anda 2-3 program çalıştırıyosundur farkında değilsindir.menü giriş tuşluna basılı tut..kaç program aynı anda çalışıyo görüceksin..ikinci bi sebepde şu olabilir..kurduğun programlar c de çok yer tutmuştur..c dediğiö dinamik kendi hafızası..orası 1 mb nin altına düşünce hafıza dolu veri silin uyarısı verir.çünkü tel o hafızadan işlem görüyoo..programlarını kaldır..elinde warsa mmc kartına kur..fakat bazı oyun ve programlar sana soru sormadan ana hafızana kurulur (mgs oyunları mesela)
    başka bi problem olmaması lazım..elindeki melodi we resimleri de mmc kartına kaydet..elinden geldiğince ana hafızaya bişey kaydetme...tv filan seyrediyosanda problem çıkarır...kısacası ana hafızayı gevşett..başak bi sorun warsa yaz kardeşim..yardıma hazırım...kolay gelsin.....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muratsahin
    muratsahin's avatar
    Erkek
    arkadaslar size bir sorum olacaktı ben uygulamaları açınca uygulama kapandı midpui yazıyor ne yapabilirim
Toplam Hit: 1710 Toplam Mesaj: 4