folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 3D Televizyon İçin Önerebileceğiniz Video Ve Filmler ?

3D Televizyon İçin Önerebileceğiniz Video Ve Filmler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek

3D televizyon kullanıcısıyım fakat bazı videolarda denedim hiç 3D olduğu belli olmuyor fazla... Fakat teknosada bir televizyonda görmüştüm denemiştim herşey üstüme geliyordu tamamen güzel bi görüntü veriyordu acaba benim tvde mi bi sorun var yoksa videodamı ? eğer güzel bi video veya film biliyorsanız önerebilirsiniz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bunu izle hocam 3D neymis, amk diyip saga sola yatmak neymis gorursun :) o topun ve kumlarin gelis sahnesi ozellikle.

http://www.youtube.com/watch?v=etKwF_xQHa4

Film onerisi bende alabilirim, duzgun bisey bulamadim hic.

Edit: tv de smart ozelligi vardir buyuk ihtimal. Ingilizcen varsa ordaki uygulamalarda baya belgesel ve video var onlarada bakabilirsin.

NoToLeRaNcE tarafından 05/Haz/14 10:32 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

Daha önce denediniz mi ? kalitesi nasıl ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Izledim hocam bazı sahneler harikaydı. 

Ama diğerleriyle karşılaştıramam çünkü tv de izlediğim tek 3d filmdi =)

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Film dersen daha çok aksiyon tarzı filmler olur ama asıl belgesel öneririm. Hele denizaltı görüntülerin tadına doyamazsın.

Edit: 3D moduna geldikten sonra televizyona bakış açın, 3d derinliği, sağ sol ayarı gibi ayarları yapman gerekiyor.

kazasker1 tarafından 05/Haz/14 10:43 tarihinde düzenlenmiştir

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam kaliteli bişi istiyorsan indirdiğin filmin boyutu çok büyük olmalı.ne kadar büyük boyut o kadar kalite gibi..

mesela 14 gb avatar indirdim3d diil.bi açtım bu teknosada normal filmler fln çok süper duruo ya o kalitede izledim.

özetle yüksek boyutlu filmler indir.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Magdur 3d tv kullanicilari arasina hosgeldin hocam o avm lerdeki tvlerde oynatilanlar bluray playerla oynatilanlar sende ayni kaliteyi yakalabilmen icin ya bluray plyer alacan uzerine birde bluray  film diskleeu alican pahaliya yada netten iso filmleri indiricen 25 30 gb lik tabi isolari usb ye atip tvden acamasin desteklemez iso oynatici alican ufak bi cihaz 250 300 tl ye yada ekran kartin 3d destekli olacak leptoba iso oynatici indiricen tv ye baglayip izlicen dedigim gibi ekran kartin 3d destelicek.

Onun disinda gerek yok yarim yamalakta olsa deneme amacli dersen usb ye mkv uzantili side by side tarzi film indirip izlicen tvden 3d tusuna bas yanyana veya ust uste yapip izlersin ama bu avmlerdeki kaliteyi vermez .

Bide 5 binloralik tv alip sd yayin izlemeyin  yoksa bi platforma gec digitur d smart felan bari hd izle konuyla ilgisi yok ama solemek istedim (telden yazdim yazim hatalarina bakma )

..Morali hep bozuk olan insan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şu listeye göz at, mümkünse orijinal diski al ya da direk bluray olarak indir o zaman farkı görürsün, olmadı dizüstünü pc ye bağlayıp Splash PRO EX programı ilede esktra hayvanlık yapıp deneye bilirsin görüntüyü,

http://www.sinemalar.com/en-iyi-3-boyutlu-filmler

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 893 Toplam Mesaj: 9