folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 3D Web Yazılım Geliştiribilecek Biri Aranıyor

3D Web Yazılım Geliştiribilecek Biri Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar,

Three.js, babylon.js ve WebGL teknolojilerine hakim web tabanlı 3d uygulama geliştirebilecek, javascript - typescript  .net - Python bilen freelance veya tam zamanlı yazılımcı arıyoruz. 

Açıkcası hangi teknolojiye hakim olduğu çok önemli değil. Kilit nokta yazılım ile 3d tasarım çıkartabilmek ve javascript (three.js).

Kendine güvenen, 3d çalışan bir tasarım uygulaması geliştirebilecek arkadaşlarla görüşmek isterim. Uzun soluklu bir tasarım ve mühendislik programı olacak.

Tahribat'ta uzun zamandır aktif olamıyorum ancak düzenli takip ediyorum. İş için her konuyu da öncelikle buraya açıyorum, malum 14 -15 senelik mazi var. Daha önce müritlerle de iki taraf içinde güzel projeler yaptık. O yüzden yine öncelikle müritlerle ve yakın tanıdıklarıyla çalışmak istiyorum.

İletişim için ÖM, detaylı bilgi göndermek isteyenler için e g a l i x @ (g) (m) (a) (i) (l) . [c] [o] [m]

Herkese teşekkürler.

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Hocam duymuşsundur kesin webassembly hakkında ne düşünüyorsun bu tür işleri artık webassembly'e yıkmaya gidiyorlar unity olsun bir çok oyun geliştiren firma bu yönde ilerliyor hata autocad online tarayıcı üzerinde çalışan versiyonda webassembly kullanmış fikrini almak isterim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkcode
    Darkcode's avatar
    Erkek

oo yaşlı kurt :)

sen ölmedin mi daha..

nasıl edelim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

hocam senınle yetişmek ısterım benı de dahıl etmek ıster mısın ya da yetişitirlmek uzere 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    masteryoda bunu yazdı

Hocam duymuşsundur kesin webassembly hakkında ne düşünüyorsun bu tür işleri artık webassembly'e yıkmaya gidiyorlar unity olsun bir çok oyun geliştiren firma bu yönde ilerliyor hata autocad online tarayıcı üzerinde çalışan versiyonda webassembly kullanmış fikrini almak isterim.

Benim bahsettiğim yazılımda AutoCAD online tarayıcı versiyonu tarzında, https://www.homestyler.com/int/?lang=en_US burdan inceleyebilirsiniz.

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
Toplam Hit: 1438 Toplam Mesaj: 5
javascript asp.net python .net 3d three.js webgl