3G Usb Stick Modem Sorunu... Yardım Lütfennn !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMeRT
    SaMeRT's avatar
    Erkek

Vodafone K3715 HSPA USB STICK (HUAWEI TECHNOLOGIES) modemimle kendi oturumumdan bağlanmaya çalıstıgımda "RAS HATA 777 : santral aracılığıyla veya kendin çevir" diye bi hata mesajı alıyorum. Aleti usb girişine taktığımda algılıyo fakat; "Donanımınız yuklendi ama düzgün calismayabilir" gibi bi hata mesajı içeren  baloncuk cikiyo saatin ordaki bildirim alanında :(

AMA BILGISAYARI "ADMINISTRATOR" oturumunda açınca VODAFONE CONNECT USB STICK hiç bi sorun olmadan bağlanıyo :(  kendi oturumumda da bağlanabilmesi için naapmam lazım arkadaslar bilen var mı bu sorun hakkında bişey??? 

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. " M.K.ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    eğer administratorde çalışıyorsa senin normal kullanıcı oturumun yönetici olmalı. denetim masasından kendine yöneticilik ver

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurtcobani
    kurtcobani's avatar
    Erkek

aynen öle yap
    + ben 1 haftadan beri kullanıyorum okadar abidik gubidik sorun çıkartıyorki allahtan birbirimizi tanıdık
    onun nazlarına aldırmıyorum artık :)

buarada yanlış anlaşılma olmasın aynı cihazdan bahsediyoruz :)P

Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Yada Yoldan Çekil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kurtcobani bunu yazdı:
    -----------------------------

aynen öle yap
    + ben 1 haftadan beri kullanıyorum okadar abidik gubidik sorun çıkartıyorki allahtan birbirimizi tanıdık
    onun nazlarına aldırmıyorum artık :)

buarada yanlış anlaşılma olmasın aynı cihazdan bahsediyoruz :)P

nasıl memnunmusunuz hızlı kç kb la dosya çekiyonuz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek
    7,2 Mbps download 2Mbps upload destekliyor ama ortalama kullanım hızı 1Mbps civarı.

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek
    Bana biri bu usb stickten download upload testi yapabilirmi. Mümkünse

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Bu arada aynı üründen satın almak isteyen olursa sıfır ve açılmamış kutusunda bir adet mevcuttur .. iyi bir fiyat a bırakabilirim. 

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    kaç para bayılıyonuz aylık ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

bacardi bunu yazdı:
    7,2 Mbps download 2Mbps upload destekliyor ama ortalama kullanım hızı 1Mbps civarı.

1mbit mi ? şaka flnmı bu ??? yahu turkcell vodafone Götünü yırtıyor EVET KIRDIK 1342945329 MBİT DDEYİZ YEHUUUU OBA HÜBEREY GÜM GÜM 

diye artislikler yapıyolar yok turkcell geliyor EVET KULLANICLARIMIZA 21 MBİT HIZLI İNTERNETİ SUNUYORUZ ÇOK GÜZEL DEGİLM mi fln filan ve verdikleri 1 mbit baglantımı ? AHAHA SIÇACASIYA GÜLERİM BEN BUNA

"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

bacardi bunu yazdı:

1mbit mi ? şaka flnmı bu ??? yahu turkcell vodafone Götünü yırtıyor EVET KIRDIK 1342945329 MBİT DDEYİZ YEHUUUU OBA HÜBEREY GÜM GÜM 

diye artislikler yapıyolar yok turkcell geliyor EVET KULLANICLARIMIZA 21 MBİT HIZLI İNTERNETİ SUNUYORUZ ÇOK GÜZEL DEGİLM mi fln filan ve verdikleri 1 mbit baglantımı ? AHAHA SIÇACASIYA GÜLERİM BEN BUNA

Belirtilen rakam 28,8 Mbps test ortamında gerçekleştirilebilecek bir hız canlıda gormen mumkun olmaz o kdr yuksek baglantı hızında ortamdakı sesın bıle etkısı yuksek oluyor mobıl baglantıda kı operator 28,8 mbps verse bıle senın telefonunun bant genıslıgı nedır nasıl o kdr yuksek data almayı dusunuyorsun? vodafone nun testler ıcın actıgı bırkac cell ıstınye ve cıvarında hala acık ve 21 mbps baglantıyı verıyor.

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
Toplam Hit: 3161 Toplam Mesaj: 10