5800 Skyfire Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

sa müritler 5800 xm skyfire ı yükledim sonunda :D açtım pref dosyasını degiştirim çalıstı fkat çok kasıyor mesela youtubedne bir vide izliyorsunuz takılıyor kasılıyor ses gidip gidip gleiyor nedir acaba sonuç evden baglanıyorum tek kullanıcıyım wireless den son sürümüde yüklü anlamadım gitti

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

izlediğin şeyin boyutu büyükse sonuçta telefon sen izlerken onu önbellekte tutuo  5800 dada hiç bi program açık deilken bile boşta ram ort 50mb

bundan dolayı olabilir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

skyfire'da flash player'ların takılması normal, sadece sende değil her telefonda takılıyo. skyfire uzak masaüstü mantığı ile hizmet verdiği için, özellikle flash videolar izlerken butonlara basmak mümkün bile değil nerdeyse. o yuzden takma;) skyfire'ı flash görüntüleyebilen ama oynatamayan bi tarayıcı gibi düşün :) senin telefonunla ilgili bi sorun değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

alp bunu yazdı:
    -----------------------------

skyfire'da flash player'ların takılması normal, sadece sende değil her telefonda takılıyo. skyfire uzak masaüstü mantığı ile hizmet verdiği için, özellikle flash videolar izlerken butonlara basmak mümkün bile değil nerdeyse. o yuzden takma;) skyfire'ı flash görüntüleyebilen ama oynatamayan bi tarayıcı gibi düşün :) senin telefonunla ilgili bi sorun değil.

HTC HD 2de kullanıyorum, gayet normal, azıcık takılmalar oluyor tabii ki fakat butonlara basmak son derece mümkün.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

htc hd2'de kullanıyorum ben de :) facebook'ta bi video açtığında, play tuşunun olduğu barı ekrana getirmek ya da orda tutabilmek ve butona basmak ne kadar mümkün :) flash izlerken bi video çekebilirsen sana zahmet sorun nerdeymiş daha iyi anlaşılır.

forumlarda da herkesin söylediği gibi, skyfire uzak masaüstü mantığı ile çalıştığından böyle takılmalar normal

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

alp bunu yazdı:

htc hd2'de kullanıyorum ben de :) facebook'ta bi video açtığında, play tuşunun olduğu barı ekrana getirmek ya da orda tutabilmek ve butona basmak ne kadar mümkün :) flash izlerken bi video çekebilirsen sana zahmet sorun nerdeymiş daha iyi anlaşılır.

forumlarda da herkesin söylediği gibi, skyfire uzak masaüstü mantığı ile çalıştığından böyle takılmalar normal

Faceten hiç video izlemedim bilemicem :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

5800 Skyfire hocalar paylaşımda buluna bilirmisiniz.

Çok üşengec
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

calculator bunu yazdı:

5800 Skyfire hocalar paylaşımda buluna bilirmisiniz.

http://www.skyfire.com/

http://nokiamobileblog.com/skyfire-for-5800-n97-5th-ed-touch-now-ready-for-download/

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-web-browser-web-tarayicilar/skyfire-s60-virtulkey-artik-sitedelerdeki-videolari-izleyebilirsiniz-260928.html

http://www.pluscep.com/os-v94-diger-internet-uygulamalari/53367-nokia-5800-xpressmusic-ve-n97-de-facebook-youtube-videolarni-izle-download.html

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

saoll

Çok üşengec
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

alp bunu yazdı:

puahahah ne halta çıkardılar o zaman :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
Toplam Hit: 4234 Toplam Mesaj: 10