folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder 6 Saatten Fazla Süren Ve Hala Devam Eden Güncelleme

6 Saatten Fazla Süren Ve Hala Devam Eden Güncelleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Merhaba müritler,

Şu an itibariyle hala yaşamakta olduğum problem başlıkta yazıyor. Sabah 12 gibi açtım bilgisayarı bir program** indirip kurdum ve restart istedi pc. Bende gayet rahat şekilde bastım evete.Ancak güncelleştirme yüklemeye çalışacağı aklıma gelmedi, güncelleştirmeleri pc açıkken indirmiş sanırım. :) Velhasıl kelam 167 parçalık bir güncelleme var ve benim bilgisayar

134/167 ...

şeklinde yaklaşık 5-6 saattir duruyor. Bilgisayarı kapatıp fiş çekmeyin tarzı bir uyarıda koymuşlar; çekip pc bozmak istemiyorum. Bu sizce normal midir? Ya da bu tarz saçma bir şey yaşayan oldu mu?

**Programın adı da Razer Cortex. Yani Windows'a etki etmeyen bir program. Daha önce sıkıntısız yükleyip silmiştim. 

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

fişi çek. sonra olağan şekilde başlat. başlarken biraz bekletecek. 5 dk kadar. sonra yoluna devam et. guncellemeleri bi ara bi daha denersin

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Windows bu hafta baya  guncelleme yapti  eger olagan sekilde guncelleme yapmiyosan belki hepsini birden yukluyor olablr .

Fisi cekersende bisi olmaz ama buyuk ihtimalle acarken  yine yapacaktir guncelleme .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCci
    LuCci's avatar
    Erkek

Bazı güncelleştirmeleri çekemediğinden yapıyor onu fşi çekersen bısey olmaz dusuncesı cok yanlıs bı dusuncedır.Basına geldıgınde anlayacaksın wın7 ve wın8 lerde bu gıbı durumlarda mantıken fişi cek tekrar yapsın dusuncesı vardır ama sistemin cokme ıhtımalıde %50 bılgınız olsun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Cevaplar için sağolun. Lucci'nin önerisini dikkate aldım ve 8.5 saatlik güncelleme operasyon sonunda Pc açıldı. :) Normalde güncellemeler sürekli açık; ama ilk defa böyle oldu. İlginç gerçekten.

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
Toplam Hit: 1088 Toplam Mesaj: 5