folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 8 Erin Biri DTP"Li Türk"Ün Yeğeni

8 Erin Biri DTP"Li Türk"Ün Yeğeni

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam
    discoteam's avatar
    Erkek

Bugün Milli Gazete'de yer alan ve Mustafa Kardaş ve Mustafa imzasıyla yayınlanan "Ankara Kulisi" bölümünde bomba gibi bir iddia yer aldı.

"İddia ne kadar doğru bilmiyoruz. Ama çok önemli yerlerde konuşuluyor. Biz derin kulislerde ve bazı üst düzey çevrelerde konuşulan bu iddiayı soru haline getirelim" diyen ikilinin köşesinde şu ifadeler yer aldı:

Şöyle soralım; “Kaçırılan askerlerden birisi DTP Genel Başkanı Ahmet Türk’ün yeğeni miydi?”

İddia doğruysa zaten arkasında bir çok karanlık soru bulunan bu asker kaçırma operasyonu çok daha karmaşıklaşacaktır.

Askerler serbest bırakıldı. Biz bu yazıyı yazarken Genelkurmay Askeri savcılığı tarafından sorgulanıyordu. Elbette iddianın doğru ya da yanlışlığı yakında belli olur"

İkilinin köşesinde bir hatırlatma da yer alıyordu: 8 asker kaçırıldığında 7’sinin ismi açıklanmıştı. Ancak 8’incisi için esrarengiz bir not düşülmüştü: O not şöyleydi: “Bu askerin ismi daha sonra açıklanacak!”

Yani Milli Gazete'nin kulisçilerine göre o erin yeğen olma ihtimali var.

Kulisi sizlere yansıtmadan önce Ankara Kulislerini bir de biz yoklayalım dedik ve söz konusu iddianın gerçekten siyasi kulislerde yer aldığını hatta TBMM'de de dile getirildiği iddia ediliyor... Sonuçta kulis bu kimsenin ağzı torba değil. Bakalım bu söylentiler asılsız mı çıkacak, yoksa ortalık daha da mı ısınacak?

Kaynak: http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=299809

www.canliskorlar.tk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

millet anlayın artık dtp nin pkk  ile iç içe yaşadığını.

kiminin pic yeğeni kiminin soysuz kocası. kiminin oğlu. hepsi pkklı.

mecliste pkk istemiyoruz. gerçekler ortada...  

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

"Aslında teşekkür edilmesi gereken bir grup iken suçlanan taraf olduk, soruşturmalar açılıyor." bu sözler dtp'li Türk ün ağzından çıkan bi cümle.. bknz: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/7634370.asp?gid=180&sz=38020 burda söylediği metin içinden çıkardım .. hani bi ara demiştik ya bunlar komple aslında dtp biz askerleri aldık getirdik die halkın gözünde ön plana çıkarız diye düşünüyorlardı.ama yanıldılar. benim düşünceme göre burda bu açıkça anlaşılıyor.bilmiyorum tespit'im doğru mu ama bana göre böyle.

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    zati bu kaçırılma işinde baştan sona soru işaretleri var benim anlamadığım bi asker nasıl teslim olur hemde 8 tane  asker

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 1195 Toplam Mesaj: 4