98 Xp İki Ayrı Sistem Virüs Geçermi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liseli
    liseli's avatar
    Erkek
    merhaba
    benim aşırı zeki kardeşim xp ye virüs sokacak eminim.
    diyorumki
    ben d ye 98 kursam.
    98 de işlemlerimi yapsam
    xp deki virüs bulaşırmı 98 e
    ayrıca bu linux kursam xp nin yanına dw/printer/flash/word kullanabilimiyim

abrazame con el mar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    şimdi xpye bulaşan virüs eger tüm sistem dosyalarına bulaşıp ordanda 98 önemli dosyalarına bulaşırsa etkilenme olasılıgı var ama yinede minimum.... linuxa gelince eger çok ugraşmak istemiyorsan mandriva 10.2 yada pardus kur zaten open ofice içinde gelir... macromedia linux uyumlu ürün cıkartıyor ama nasıl bulursun bilemem

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja d ye 98 kursan eger fat yapardan ve xğ de fat olursa sistemler birbirlerini görürü ve 98 e virüs bulaşırsa xp yede bulşır ama xp yi ntfs yaparsan 98 görmez ve bulaşmaz öyle olacagını zannediyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    sen winfile diye bulunan virüsü yersen hertarafa bulaşır :P 98 bulaşan xp bulaşmaz eğer sen xp çalıştırmassan o virüsü yada tam tersi gibi.Linuxta annamadım ama şeyi linux için flash varmı bilmiyom ama word gibi uygulamalar var bi flash varmı bilmiyom.geri dediklerin var.ama soruyu anlamadım

Agrasif miyim neyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hoca faketmez virüs olayı adam bi virüs yazdımı 95/98/nt/me/xp/linux/ot/kök hepsine bulaşıyo,en garanti yöntem sağlam bi antivirüs sahibi olmak.benim başıma geldi,okuldaki pc nin hdd sini ewe getirdim o 98 idi benim pc ye takar takmaz virüsler benim hdd ye saldırdı,antivirüs olmasa bana da bulaşmıştı.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 1899 Toplam Mesaj: 5