folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder ABC Bilgisayar Bursa Dolandırıcı Bir Firmadır Uzak Durun !!

ABC Bilgisayar Bursa Dolandırıcı Bir Firmadır Uzak Durun !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Merhaba öncelikle.

Burda çok üyemiz var.Kimsenin bu tarz dolandırıcı firmalara parasını kaptırmasını istemem.O yüzden özellikle bu firma ile çalışan kişilerin benim gibi para kaptırmaması için bu konuyu açıyorum.Özellikle bursadaki arkadaşlar Bu firmadan uzak durun.

Kendilerin bize tamir için göndermiş olduğu laptopu tamir edip kendilerine teslim ettiğimiz halde vereceği 100 $ için başta firma sahibi İbrahim Uslu ve Çalışanlarından Yasemin hanım 100 tane yalan, telefona çıkmamalar ve türlü sahtekarlıklarla oyunlar oynamaktadır.

Yeri geldiği zaman şöyle firmayız bu kadar büyüğüz bizi herkez bilir gibi hava atmasını bilirler ama 100 $ parayı ödememek için yapmadıkları kalmaz.

bizim gibi bir sürü firmayı bu tarz ufak tefek dolandırarak ayakta kalmaya çalışıyorlar.Bu tarz firmalardan uzak durun..

Buraya bu yazıyı yazmamdaki amaç bu firma ile çalışmayı düşünen diğer firmalar ve şahısların uzak durmasını ve zarar görmesini engellemektir.

Bilginize...

Firma Bilgileri

www.abcbilgisayar.com

ABC Bilgisayar

Gazcilar Cd. Kircaali Mh. Namikkemal Sk Horoz Tugcu Apt.No:7/3 BURSA

(0224) 272 98 52- 53 / 272 50 47 / 272 55 47 (Fax)   abc@abcbilgisayar.com

Not: = Yukarıda yazdığım yazılar ile www.tahribat.com'un hiç bir alakası sorumluluğu yoktur.Tüm sorumluluk şahsıma aittir.

------------------------------------

HolyOne'ın notu...

destek@tahribat.com a gelen Maili palaşıyorum

AŞAĞIDA SIZIN SITEDE (http://www.tahribat.com/Forum-Abc-Bilgisayar-Bursa-Dolandirici-Bir-Firmadir-Uzak-Durun-100924/) BOYLE BIR YAZI YAYINLANMIS AMA NE YAZIKKI SIZIN KARSI TARAFA DINLEMEDEN BU SEKILDE YAZIYI YAYINLAMANIZ HAKSIZLIKTIR

BAKIN BU ARKADASLAR 80 TL ODEME GONDERMEDIM EVET AMA NEDEN DIYE BIR SEY SORUN

GONDERMEYISIMI NEDENI SUDUR

1-       FIRMA BANA VERILEN TAMIRATI GERCEKLESTIRDI AMA URUNDE TAHRIMAT VE URUNUN KENARLARINDA TAHRIMATLAR VARDI BIZE DE MUSTERI ODEME KONSUUNDA SIKINTI VERIYOR NEDEN BOYLE BIR SEY YAPTINIZ DIYE SORDUK

KENDILERI ISE EVET O TAHRIBATLARI ACARKEN OLDU BIZI ILGILENDIRMES NTB KASASININ UZERINDEKI TAHRIBATLAR BEN URUNU YAPTIM DEDI BI TARAFI YAPTIN BI TARAFI KIRDIN İŞMİ DİYE SORDUM KENDİSİNE SONRA ÜRÜNÜ BANA GÖNDERİN DEDİ AMA KENDİLERİ İLE İRTİBATA GEÇMEK İÇİN 4 HAFTA GİBİ BİR SÜREDE ULAŞTIK

2-       ÜRÜN GÖNDERDİM BU KEZ ESKI SORUN SEKİLDE ÜRÜNÜ YAPMIŞ VE BANA GÖNDERMİŞ BENDE DİĞER ORTAGI İLE GÖRÜŞÜP BU OLAYI DUZELTECEZ DEDİLER BENDE TEKRARDAN GONDERDIM SONRA YAPTI ADAM BU SÜREDE TAM 3 AY OLDU SONRA

3-       MUSTERIYE TESLIM ETTİK VE MUSTERI BIZE 3 AY BEN SENI BEKLETIM SIMDI SEN BENI BEKLE DEDI VE ODEMEYI YAPMIYACAM HEMEN DEDI BENDE AYNI SEYI KENDILERINE ILETTIM AMA HATA BIZDEYMIS GIBI AGIR KELIMELER BEDUALAR YAPARAK TLF KAPATTI VE SIMDI GORUYORUM KI BURAYA ILAN YAPMIS VE DEDIM KENDISINE NE ZAMAN BU ILAN KALKAR O ZAMAN BEN SANA BU PARAYI GONDERECEM AYIP SENIN YAPTIGIN TEK TARAFLI YARGILANDIRIYORSUN DEDIM

4-       VE SIMDI SIZE SORUYORUM SUCLU KIM BIZ MI O MU BANA DA UYELIK ACIN VE BEN YAZIYA CVP YAZAYIM BAKALIM SEREFSIZLIK KIMDEYMIS GORELIM SIZDEN KALDIRMAZSANIZ DA BANA BU UYELIGI VERIN GORUN BAKALIM SONRA AYIP YAPITIKALARNIZ BENIM COCUKLARIMIN EKMEGI ILE OYNAMAYA HAKKINIZ VARMI SORUN BAKALIM

5-       TEK TARAFLI YARGLAMAYA DEVAM EDERSENIZ BU ISIN HUKKU KI ISLERDE VAR VE NOTER KANALI ILE SIZE IKTARDA CEKERIM VEYA ALLLAHINIZDAN BULUN DERIM AMA LUTFEN BUNU YAPMAYIN RICA EDIYORUM

6-       BAKIN KALDIRMAYIN YAZIYI AMA BANA YORUM YAZMA HAKKINI VERIN BAKALIM GORELIMI KIM HAKKLLI KIM HAKSIZ

7-       LUTFEN BU KONU ILE ACELE CVP BEKLIYORUM SIZDEN

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

o da bişey mi.5 metre ethernet kablosunun parasını almak için kapıya gelen pc ciye ne demeli ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xfairytalex
    xfairytalex's avatar
    Dişi

ya evet çok var böle dolandırıcılar allah onların.... nese demiorum bişe işl. onlarıda dolandıran çıkarda görürler anyayı konyayı

www.notebookuzman.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    -----------------------------

o da bişey mi.5 metre ethernet kablosunun parasını almak için kapıya gelen pc ciye ne demeli ?

Kapıya gelip ücretini talep etmesi haklı bi sebep. Bu onun işi sonuçta.

@swordfish hacı sende mahkemeye ver faturasıyla beraber (:

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

Kapıya gelip ücretini talep etmesi haklı bi sebep. Bu onun işi sonuçta.

@swordfish hacı sende mahkemeye ver faturasıyla beraber (:

hoca iyide bozukluk yok demiştim salı pazarı kurulduğu zaman gelince veririm demiştim zaten 2.5 lira bişey.kapıya gelmesi beni acayip kötü etti.yani 3 kuruş zaten verecem demiştim...sonuçta adam da haklı 1 kuruşta olsa alması gerekir ama bi tuhaf oldum işte.3 kuruş için niye kendini yıpratıyosun...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

hocam sizde peşin paraya çalışın 2-3 ay sonra gelecek 100 dolardan ne hayır gelirki ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Varg bunu yazdı:

hocam sizde peşin paraya çalışın 2-3 ay sonra gelecek 100 dolardan ne hayır gelirki ?

Daha önce çalışıyorduk göndereceğiz diyip gönderiyorlardı.İşte böyle bir kaç sefer çalışı güven kazanıp insanları kandırıyorlar. Taktikleride bu

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Benim ofisin 30 metre altında hocam bu adres. Bende bilgisayarları tamire götürcektim üşengeçliğimden kesi oraya verirdim. Eyvallah.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

hocam Birşeyde değilde 100$ kacan adam değil zaten güvenme konusuna gelince sana 100 vermiyorsa sekretere ne veriyor bu?

bu uyari iyi oldu kimsenin hakki kimseye kalmaz merak etme

Beleş wireless kahramanı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

ToR5 bunu yazdı:

Benim ofisin 30 metre altında hocam bu adres. Bende bilgisayarları tamire götürcektim üşengeçliğimden kesi oraya verirdim. Eyvallah.

Kardeşim merak etme zaten kendi bünyelerinde tamir yapabilecek servisleri yok.Bize yolluyorlar tamir için.Biz tamir edip geri yolluyoruz.sonrada böyle parasını vermiyorlar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

ToR5 bunu yazdı:

Kardeşim merak etme zaten kendi bünyelerinde tamir yapabilecek servisleri yok.Bize yolluyorlar tamir için.Biz tamir edip geri yolluyoruz.sonrada böyle parasını vermiyorlar

özkan abi bizim işyerine de çok yakın :| hatta hergün önünden geçiyorum diyebilirim :| 

adi herifler..

---

bu arada süper olmuş.. 

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=abc+bilgisayar+bursa&btnG=Google'da+Ara&meta=&aq=4&oq=abc+b

Toplam Hit: 5517 Toplam Mesaj: 22