folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Fujifilm Finepix S3300 Fotoğraf Makinesi Almayı Düşünüyorum

Fujifilm Finepix S3300 Fotoğraf Makinesi Almayı Düşünüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Arkadaşlar geçenlerde youtube'de dolaşırken tesadüfen aşağıdaki videoyu gördüm ve sonra kullandığım sony marka dijital fotoğraf makinesini duvara vurup kırasım geldi biran :) Araştırdım biraz verilen ilanlardada güzelde özellikleri var benzer özelliklerde biraz daha  farklı marka model makineler ise 1000 tl ve üzerinde iken bu makine neden bu kadar ucuz anlamadım neyse bu makinenin artıları eksileri nelerdir fiyat olarak uygun geldi almak istiyorum siz ne dersiniz?

Örneğin gittigidiyor ilanı

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

videodaki gibi zoom yapıpta resim çekebiliyormuyuz yoksa sadece dijitallerdeki gibi video kaydı için mi zoom

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aref
    aref's avatar
    Erkek

Fiyatı iyi.İlla da alacağım diyorsan al fakat bu kompakt makinelerde lens değişikliği yapılmıyor.Tavsiyem yarı prof bir makine almandır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

aref bunu yazdı:
    -----------------------------

Fiyatı iyi.İlla da alacağım diyorsan al fakat bu kompakt makinelerde lens değişikliği yapılmıyor.Tavsiyem yarı prof bir makine almandır

çok fazla makine kullanan biri değilim ama gezilerde söz nişan gibi durumlarda video ve resim konusunda çekim için yeterli olması bana yeter bu isteklerimi bu makine karşılarmı diye sorsam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aref
    aref's avatar
    Erkek

Bunun fiyatını 500tl kabul edelim,sana 700-800e bahsettiğin işlemleri itina ile yapabilecek güzel bir makine alabiliriz.Aradaki 200-300 tl farka asla ama asla pişman olmazsın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

aref bunu yazdı:

Bunun fiyatını 500tl kabul edelim,sana 700-800e bahsettiğin işlemleri itina ile yapabilecek güzel bir makine alabiliriz.Aradaki 200-300 tl farka asla ama asla pişman olmazsın

Önerin nedir makine konusunda bilgim yok dediğim gibi digital vardı onu kullanıyordum son 3-4 yıldır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aref
    aref's avatar
    Erkek

Video çekebileceğim demişsin ben o ayrıntıyı kaçırdım kusura bakma.Benim önereceğim makinelerde video çekme özelliği yok malesef

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

aref bunu yazdı:

Video çekebileceğim demişsin ben o ayrıntıyı kaçırdım kusura bakma.Benim önereceğim makinelerde video çekme özelliği yok malesef

işte beni şaşırtanda bu bu fiyata iki özellikte var ve hd video  çekiyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aref
    aref's avatar
    Erkek

Doğrudur kompaktları pek araştırmadım.Hayırlı olsun şimdiden

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

500 liraya onu alacağına üstüne 250 daha koy 2. el bi canon yada nikon dslr makine al. fotoğrafta ve videoda zevkin doruğunu yaşa.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

hocam bunlar like sınıfı makinelerdir işin olmasın kompak makinelerle aynı boyutta sensör kullanırlar zoom u iyidir ama bunlar hikaye en dandik dslr en iyi like dan iyidir bunu unutma he bun bunu alıp video çekecem dersen yine alma git bir tane kamera al

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 3552 Toplam Mesaj: 29