Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Fragman

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

Güzel bir filme benziyor gerçi diğer filmlerinden de büyük umutlarım vardı ama beni tatmin etmedi bari finali güzel yapsınlar....

http://www.dailymotion.com/video/xduzct_harry-potter-ve-olum-yadigarlary-3_shortfilms

Zugzwang
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

I love it

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

hobaa izlenir mi izlenir .

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Fragman baya etkiledi beni güzele benziyor.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Süper. Bu harry potter'ın fragmanlarını kim hazırlıyorsa süper yapıyorlar. Her seferinde etkileniyorum. Ama bu sefer çarşı karışmışa benziyor. Sinemada izlerim muhtemelen.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

kitabını da okumuş biri olarak yine üzüleceğim gibi geliyor ama inşallah bu sefer güzel yapmışlardır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

sernin son filmi, harry potter ve ölüm yadigarları, iki parça halinde gelecek. birinci part bu yılın sonunda, diğeri temmuz 2011 de olacak. 3d olarak yapılması planlanıyormuş. hadi bakalım neler olacak. kitaplarını full okudum( yetişkin serisini) ama filmler kitaplar kadar iyi değildi. son film bakalım nasıl olacak :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

sernin son filmi, harry potter ve ölüm yadigarları, iki parça halinde gelecek. birinci part bu yılın sonunda, diğeri temmuz 2011 de olacak. 3d olarak yapılması planlanıyormuş. hadi bakalım neler olacak. kitaplarını full okudum( yetişkin serisini) ama filmler kitaplar kadar iyi değildi. son film bakalım nasıl olacak :)

yetişkin serisi ne?

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

yetişkin serisi ne?

sanırım son 4 kitaptan bahsediyor ilk 3ü biraz çocukcaydı sonradan daha yetişkin oldu da kitap :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

yetişkin serisi ne?

sanırım son 4 kitaptan bahsediyor ilk 3ü biraz çocukcaydı sonradan daha yetişkin oldu da kitap :S

galiba ingilizce okumuş çünkü ingilterede  yetişkin ve normal olarak piyasaya sürüldü kitap  ama sadece dış kağak değişik biliyorum içeriğide farklı mı bilemicem

filme gelirsek herzamanki gibi vasat bir hp filmi geliyor  sadece filmdeki karanlık atmosferi seviyorum bunu çok iyi yansıtıyorlar ama hikaye açısından kitapla arasında çok büyük bir kalite farkı var

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

3D mi olcak ? 

Toplam Hit: 1616 Toplam Mesaj: 17