folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder İletişim Sıkıntısıyla İlgili Kitap Önerisi(İstek)

İletişim Sıkıntısıyla İlgili Kitap Önerisi(İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

hocam seninn kimsenin onaylamasına gerek yoktur eğer gerçekten bahsettiğin sıkıntılar varsa kendi özgürlüğüne kendin pranga vurmusun psikolog ve şu kitapları tavsiye ederim krisnamurti içsel devrim omega yayınları wayne dyer hatalı alanlarınız 

İts My Life. NOW or NEVER
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

ule 2 kişi kitap tavsiyesi vermiş gerisi okuyun demişiniz okuyamda bi kitap tavsiye edin da :D

yok kardeş terazi yim ben :| 

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

madem kitabı çok istiyorsun hocam o zaman sana bu işin pirini söyleyeyim benim için :) dale carneige 1920 li yıllarda dost kazanma ve insanları

etkileme sanatı diye kitap yazıyor ve bu kitap çok uzun süreler ders kitabı olarak okullarda kaynak olarak kullanılıyor..

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=77969&name=dost-kazanma-ve-insanlari-etkileme-sanati&sa=125898942 

pek bu tarz kitap okumam bu kitabı çok eskiden okudum ve gerçekten güzel bir kitap. etkisi üzerinde olacaktır elbette ama dediğim gibi sadece

kitapla bu iş olmaz.. Yine de kitap okuyacaksan bu adamın kitabını al derim pişman olmayacaksın

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

http://www.ikyworld.com/kitaplik/DostKazanmaninYollari.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

hacı iletişim üstüne değilde normal diyalogu bol bi roman okusan bile faydası olur kanımca?

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ne kadar çok iş görüşmesine gidersen o kadar çok deneyim kazanırsın, kendini satmak diye bir şey var burada kendinden kasıt yeteneklerin ve kapasiten. Sen karşı taraf gibi düşüneceksin, kendini şirket patronu gibi düşün, bu pezevenk götoş işe birilerini alacak ancak işsiz çok ve işgücü ücreti düşük. Şimdi sen bu götoşun ipe nasıl un dizdireceğini düşün ve ona göre çözümler üret. Mesele işe ilk girişte ondan sonra her işyeri aynıdır. Rahat ol, devam et. Kitapla olacağına ben de inanmıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essad
    essad's avatar
    Erkek

çizik

İyimser insan, her felakette bir fırsat, kötümser insan da her fırsatta bir felaket görür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

ya kitap işin başı diyeyim ben artık hocam ben çok çekingen bir insanım yapım amk ama kimseye anlatamıorum bugün CEBİT e gittim kimseyi tanımıomda sıçtım dedim  herhalde bu sefer geziniyorum ana bi baktım bizimkiler gezio laa dedim siz tbt densinizmi hea dediler bende oo ii dedim ya bende sizi arıodum arıodum doruda nasıl katılıcam araya sanki çok dışlıcaklar benide kafamı sikim neyse daldım aralarına gezdik eğlendikte tanıştımda arkadaşlarla vs vs

Living Death
Toplam Hit: 2469 Toplam Mesaj: 19