folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Abd Bizleri İzliyor Mu? Backbone...

Abd Bizleri İzliyor Mu? Backbone...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yenicerix
    yenicerix's avatar
    Erkek

kis1

kis

Yukardaki pencereyi izlediğimde yukardaki bahsettiğim iplere bağlantının schost.exe (-k netsvcs) ile gerçekleştiğini gördüm. Yukardaki pencerede received ve sent kısımları ara sıra sıfırlanıyor ve sonra yine receive ve sent e devam ediyordu. Windows un update servisleri internet açılınca aktif olur ve sonra bağlantı kesilir ama bu bilgisayarı açınca uzun bir süre devam ediyor. Bu nasıl bir servistirki bilgisayara 30 mb ye yakın veri giriyor ve 5-6 mb ye yakın veri çıkıyor(bu sözkonusu iplerle gerçekleşiyor). Eğer sizde kis kullanıyorsanız pencereden bunların gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Eğer korkulacak bir durum yoksa bu seferde kotalı kullanıcılara haksızlık yapılmış olmuyormu, hergün boşu boşuna 20-30 mb lık veriyi istemeden indirmiş oluyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. "M.K.Atatürk"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yenicerix
    yenicerix's avatar
    Erkek
    Ne alaka, bahsettiğim şeyin kaspersky ile ne alakası var?

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. "M.K.Atatürk"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hoca sen billy gatesin sadece windowsla mı zengin olduğunu sanıyorsun?

Acaba bu işin içinde hiç yahudi lobisi, cia falna filan yokmudur?Dünya da devlette dahil bilgisayarlar kullanılacak ve karışık durumlar olmayacak ben ehp diyorum SAÇMA 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

o şeyden banada olmustu.Bi siteye girmistim (ismi lazım değil ama değer verdiğim bişiyi kötüleyen bir site) incelemek için.Daha sonra farkettim.

O siteye girdiğimden beri pc imde 2 haftada bir dışarıya 10 mb civarında upload yapılıyordu.Sürekli yapıldıkdan sonra duruyordu 2 haftada 1.

Upload işlemi yapılırken cmd den netstat -a dan iplere bakmıstım.ve bir şirket gordum seninki değildi ama ODBC portu kullanıyordu.

Firewalllar fayda etmedi bu virüse çünkü her defasında farklı ip adresi ve port ile iletişim kuruyorlardı. Format attım kurtuldum,bence sende öyle yap;) 

Long Live Turkey..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    hoca adamın işi yokda senımı ızlıcek :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    İzlerse de izlemesede çüküme kadar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yenicerix
    yenicerix's avatar
    Erkek
    yok hocam bu formatlık iş değil, tüm bilgisayarlarda gerçekleşen bir olay. kis ile bahsettiğim ipler blockladım... ya firewall kullanmayanlar?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    önce format at sonrada bi linux kur hoca.

Kod yazmakla adam olunmaz:D
Toplam Hit: 1215 Toplam Mesaj: 9