folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Abdi İpekçi Öğrenci Yurdu

Abdi İpekçi Öğrenci Yurdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sevenyourdesires
    sevenyourdesires's avatar
    Erkek

Hocalar bana 885. sıradan yedek genel yurt çıktı tabii çıktı sayabilirsek.

Geçen yıl abdi ipekçi en son yedek kaçıncı öğrenciyi aldı bilen var mı ya da bu bilgiyi öğrenebileceğim bir yer ? yurda gitmem imkansız bugun.

Bir de istanbulda bu islerle ilgili konusup torpil yaptırabileceğimiz en yetkili merci hangisidir ?

steel slaughter
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Yurt konusunda torpil yaptırabileceğin ilgili bir merci yok, kontejanlara göre dağılım yapılıyor.  Genel liste bellidir zaten.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sevenyourdesires
    sevenyourdesires's avatar
    Erkek
    hoca arkadasımdan biliyorum milletvekili sekteri miydi neydi teyzesi onun sayesinde girmisti abdi ipekçiye ona ulaşamıyorum şimdi,o girdiyse elbet baska torpille girenler de vardır

steel slaughter
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kardesimede 834. sira gelmis :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Eğer akrabalarından biri milletvekili ya da belediye reisiyse yurtkurda kalmana ne gerek var, hatta okumana bile gerek yok, sen kazanmışsın zaten, bu milletvekilleri değil miydi insanları sömüren... ?

O yurtlara torpille yerleşmiş heriflerin (ipnelerin) hiç mi vicdanları yok ? Dışarıda, o yurtta kalmaya hak kazanmış insanlar açıkta kalmışken...

O yurtlara ve okullara adım attığımda utanç duyduğum tek şey  bu heriflerle (yavşaklarla) aynı okulda okuyor ve aynı nefesi soluyor olmam.

Madem akrabanız milletvekili gidin özel bir yurtta kalın, en azından ihtiyacı olanlar o yurtlardan faydalansın.

Toplam Hit: 1178 Toplam Mesaj: 5