folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Acces Point Seçimi Hakkında

Acces Point Seçimi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

muridler dun media markete gittim bi access point almak için ordaki arkadaş bana tp link wr842nd diye bi model onerdi ama bazi forum sitelerinde bunun sadece router olduğu yazıyor henüz almadım bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Kablosuz modemden interneti kablosuz alarak yine kablosuz bi şekilde eve dagitmasini istiyorum benim işimi ne görür? Modemle access pointin arasi yaklaşık 10-15metre..

herkese iyi pazarlar

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Evde hangi marka ve model kullaniyorsun ? Bende airties modem var ikisinden acces point ozelligi var. Ister modem istersem acces point olarak kullanabiliyorum. modeminin markasi ve modelininyazarsan oma gore onerilerde yaparlar.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam pazartesi yada salı günü interneti kurmaya gelecekler ttnetin hiper internet için kullandigi modemlerden

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

sana menzil arttırıcı lazım uygun olanı seçmelisin

http://www.hepsiburada.com/liste/menzil-arttirici/department.aspx?categoryId=60004516

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    nolanded bunu yazdı

http://www.hepsiburada.com/liste/menzil-arttirici/department.aspx?categoryId=60004516

hocam zaten arkadaş bulmuş cihazını, seçme konusunu sormuş neye göre yapayim diye 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı
    nolanded bunu yazdı

hocam zaten arkadaş bulmuş cihazını, seçme konusunu sormuş neye göre yapayim diye 

hocam bildiğim kadarıyla arkadaşın bulduğu cihaz kablosuz bağlantıyı alıp kablosuz dağıtmıyor, bağlantıya kablo ile dahil olup kablosuz dağıtıyor.

Benim verdiğim linkteki cihazlar ise kablosuz alıp kablosuz dağıtıyor.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim muridler cevaplariniz için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek

Merhabalar,

TPLINK 150M Wireless N Access PointModel No. TL-WA701ND bu cihaz fazlasi ile isini gorur

Please select the proper operation mode according to your needs: 

.Access Point  - Transform your existing wired network to a wireless network

. Multi-SSID  - Create multiple wireless networks to provide different security and VLAN groups. 

Repeater(Range Extender)  - Extend your existing wireless coverage by relaying wireless signal. 

Bridge with AP  - Combine two local networks via wireless connection. Client  - Acting as a "Wireless Adapter" to connect your wired devices (e.g. Xbox/PS3) to a wireless network.

Toplam Hit: 999 Toplam Mesaj: 8