folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Access Point / Modem Satan Var Mı ?

Access Point / Modem Satan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhaba

802.11ac destekleyen (850 mbit) bir acces point alıcam. sahibinden de gözüme kestirdiğim ilanlar var ama burda elinde olup satmak isteye mürid varsa ondan alayım direkt.

çok bir beklentim yok alacağım aletten, 5ghz lik wifi evin ucundaki odada çekmiyor. kablo çekip oraya koyucam bunu. 

access point olarak çalışabilen diğer cihazlara da okeyim (modem, router vs ) 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

merhaba

802.11ac destekleyen (850 mbit) bir acces point alıcam. sahibinden de gözüme kestirdiğim ilanlar var ama burda elinde olup satmak isteye mürid varsa ondan alayım direkt.

çok bir beklentim yok alacağım aletten, 5ghz lik wifi evin ucundaki odada çekmiyor. kablo çekip oraya koyucam bunu. 

Super online nin verdiği router tipi cihazı var, Huawei marka, işini görücekse göndereyim hocam sana, Ankara'da yım.

5ghz wifi bandına sahip

EdepsizPenguen tarafından 20/Haz/21 12:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Dolap uygulamasında gırla var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EdepsizPenguen bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

merhaba

Super online nin verdiği router tipi cihazı var, Huawei marka, işini görücekse göndereyim hocam sana, Ankara'da yım.

5ghz wifi bandına sahip

modelini yazabilir misin abi ? 

@yunusdogan dolapta olduğunu bilmiyodum. eyvallah.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 3268 Toplam Mesaj: 4
alınık access point ac1200