Accesspoint Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

Merhabalar,öğrenci evinde interneti üst katada taşımak için AP arıyorum bütçe maksimum 70-80 tl civarında. Online oyun oynadığımız için ping hız düşümü gibi birşeyin  olmaması lazım. Modemden kabloyla AP'e AP'dende kablosuz olarak dağıtmak istiyorum. Bu cihazlar hakkında hiç bilgim yok diyebilirim belki de aradığım cihaz AP değildir ondan bile emin değilim 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

online oyun oynuyacaksan ap ile ms düşümü yasarsın anlık olarak ping die tabır ettıgımız bana sorarsan kablo ıle ap gır sonra kablo ıle bılgısayara dagıt ap den 

yada al bi swıtch tak gec kablosuz ag olmaz switch kullanırsan

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

telefonlarda var kablosuz da olmalı bu yüzden sanırım almam gereken ürün ap doğrumudur?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

telefonlarda var kablosuz da olmalı bu yüzden sanırım almam gereken ürün ap doğrumudur?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    latriene bunu yazdı

Merhabalar,öğrenci evinde interneti üst katada taşımak için AP arıyorum bütçe maksimum 70-80 tl civarında. Online oyun oynadığımız için ping hız düşümü gibi birşeyin  olmaması lazım. Modemden kabloyla AP'e AP'dende kablosuz olarak dağıtmak istiyorum. Bu cihazlar hakkında hiç bilgim yok diyebilirim belki de aradığım cihaz AP değildir ondan bile emin değilim 

Şu modeli incele hocam:

HB

Kernel_Panic tarafından 29/Haz/16 18:43 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

1 tane ap özelliği bulunan modem bulsan iş görür aslında mesafe uzak değilse.

ayrıca:      ap den eternete switch hub ile dağıtsan daha iyi olur. ap den tekrar kablosuz dağıtmak büyük kayıp yaratır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

air 4430 nasıldır a101de 50 tlye satılıyor. http://www.airties.com.tr/products/wap/Air4430

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

tabikide drytek şaşma gardaşlık, vigor ap-710

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 977 Toplam Mesaj: 8
ap modem sinyal güçlendirme