Accubattery Verileri Doğru Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bundan 5 gün önce yeni bir telefon aldım. Mi 10 . Batarya sağlığını öğrenmek için Accubattery yükledim.  İlk veriler gün sonunda batarya sağlığını yüzde 96 olarak gösterdi. Fakat 5 günün sonunda yüzde 91 olarak gösteriyor. Bu doğru olabilir mi? 5 gün içerisinde yüzde 4 kayıp ihtimali varmıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

normalde imkansız ama telefon üretimden sonra bayağı satılmayı beklediyse olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

normalde imkansız ama telefon üretimden sonra bayağı satılmayı beklediyse olabilir.

Oda bizim şansımızami! Önceki konumda telefonumun batarya sorununu anlattım. baktım olacağı yok gidip yeni telefon aldım. Buda batarya problemi çıktı. Bu kadar mı şansız olur bir insan. Forumda şansızlık madalyasi varsa talibim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

telefonu kimden aldın imei filan atılmış sıfır cihaz mı yoksa açılmamış kutu faturalı mağazadan mı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

hayır verileri tamamen saçmalık hocam

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Değil. Apple'ın pil sağlığı bile tam olarak gerçeği yansıtmıyor. Bazen artıyor, bazen aylarca aynı kalıp birden düşüyor vs. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek

Aynen bende uzun süre kullandım da çok da bişey ifade etmiyo ordaki veriler. Bir vakitten sonra yeni kullanım verileri ortalamayı değiştirmez oluyo. O zaman da benim açımdan bişey ifade etmiyo.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Hocam o program bende işe yarıyor ama ile 1 hafta 10 gün ile olmuyor.Çok uzun süreli kullanımlarda 3-5 ay gibi .Sürekli  aldığı şarzı ve harcadığı şarzı bakıyor.Ne yaparken ne kadar şarz gitmiş.Ne kadar şarz etmişsin ne kadar neye harcadığını hesaplıyor.Sonra istatistiksel olarak sana bir data sunuyor. mesela ben ilk kullanamya başladımda sağlık %55-90 arasında gidip geliyordu.5. ayın sonunda şuan  %71 de sabitlendi. 5 yıldır aynı telefonu kullandım için %71 normal geliyor. 2. kurduğum telefonda ise arkadaşın telefonu sıfır telefon 4 aydır kullanıyor %97 ortalamada. yani bu gibi programlar genelde uzun kullanımlarda doru sonuç veriyor

Toplam Hit: 676 Toplam Mesaj: 8
andorid batarya telefon