Acer Aspire 6935G Bı Konu Hakkında Yardımınız Lazım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek

2 yıllık acer aspıre 6935g kullanıcısıyım bılgısayardan gayet memnunum. yanlız son gunlerde her bılgısayarda yasanann ısınma problemını yasıyorum. bılgısayar konusunda deneyımlı arkadaslarla bılgısayarı acıp fanını temızlemeyı dusunuyoruz. fakat bı konu aklımıza takıldı. toshıbanın bır bılgısayarında bu ıslemı yaparkn fana erısım alltan degılde klavyenın altından erısımın oldugunu ogrendık. klavyeyı acmadan fana ulasamadık.acaba benım bılgısayarda da bu durum soz konusumu? acmaya baslamadan on bılgımız olsun ıstıyoruz. daha onceden kullanmıs yada bu temızlıgı yapmıs olan murıdler yardımlarınızı beklıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

hocam şuradan bir bak servis dökümanını bulabilirsin belki

http://www.findpdf.us/details-532750.pdf?aspire-6935g-series-service-guide

vaktim yok pek inceleyemedim...

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek

tesekkur ederım yardımın ıcın fakat yeterınce bılgı bulamadım dılı ıngılızce oldugundan olsa gerek :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

acer 5720 de, alt kapağın hemen altında. sorunsuz temizleme yapılabiliyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_28166607/tm.htm

spear
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek

hocam verdıgın lınkte mukemmel bır sekılde anlatıyor cok cok tesekkur ederım. kafamdakı sorular uctu gıttı :))) artık acmaya hazırız ınsalllah sorunsuz bır sekılde bu temızlık olayını da atlatırız...

Toplam Hit: 956 Toplam Mesaj: 5