folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Acer Aspire C22-860 All İn One Masaüstü PC Ekran Değişimi

Acer Aspire C22-860 All İn One Masaüstü PC Ekran Değişimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar görevlendirme çalıştığım lisede yukarıda ismi geçen PC den 3 adet vardı, öğrenciler kullanımı içindi bunlar. geçenlerde ben kurdum bunları ilgili kabinlerine bir tanesini depodan oraya getirilirken kenarından darbe almış, ekranda görüntü var ama yarı isyah yarı normal çizikli. Müdür yaptıralım dedi. bende acer i aradım bu ürünü verdikleri adrese göndermemi oradaki incelem ve o günkü döviz kuruna göre fiyat çıkacağını söylediler. yapılmadan geri istesek bile 100 tl servis ücreti olduğunu belirttiler.

Neyse gelelim işin özüne, bu gruptan bu ekranın değişimini yapabilen varmıdır? ya da önerebileceğiniz biryer, kişi varmıdır?

Fiyatı ortalama olarak ne tutar onu öğrenmek ona göre hareket etmek istiyorum.

ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

eyuperol tarafından 19/Ara/19 12:54 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Konu güncel, ilgilenip görmeyen varsa diye

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Panel degişimi çok pahalı hemen hemen sıfır la aynı fiyat bence gönderme 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hem all in  one pc hemde panelde sıkıntı var. Kullanımda çok sıkıntı yoksa göndermeyin. Hatta ikinci el monitör alın ekranı ona yansıtın ama göndermeyin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hem all in  one pc hemde panelde sıkıntı var. Kullanımda çok sıkıntı yoksa göndermeyin. Hatta ikinci el monitör alın ekranı ona yansıtın ama göndermeyin.

sadece görüntü de sorun var hocam . müdür beyle konuşayım artık ne derse onun dediği doğrultuda hareket ederim.

juniourfalcon hocam dediğiniz paylaşacağım müdür bey ile. araştırdım çok pahalı olduğunu neredeyse yenisiyle aynı fiyata geldiğini dile getireceğim de karar onun artık

Toplam Hit: 1019 Toplam Mesaj: 5
ekran acer değişim