Acer F5-572G-57PV Ürünü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaCin
    MaCin's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar;

Başlıkta belirttiğim ürün için yorumlarınızı alabilir miyim? Acer'ın bazı serileri biliyorsunuz kronik sıkıntılara sahip. Bu ürünü alıp hoşnut olan/olmayan arkadaşlarımız beni aydınlatırsa sevinirim. 

Teşekkürler...

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_acer-f5-572g-57pv-15-6-in%C3%A7-core-i5-6200u-6-gb-1-tb-2-gb-windows-10-notebook-1156940.html?gclid=Cj0KEQiAxMG1BRDFmu3P3qjwmeMBEiQAEzSDLtVdYyRfMPJEJIJFCB-AcV1WOlCHWu5uUJv9NNxpWDoaAutB8P8HAQ

MaCin tarafından 02/Şub/16 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

"İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Eğer insan memleketini severse, orası dünyanın en güzel yeridir. Sevmezse orası dünyanın en güzel yeri değildir." Vizontele
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

i3 olanini aldim bi arkadasa. Urunfe ekran gelmeme problemi oldu. Servise gitti. Islemci ve anakart yenisiyle degisti.

Yine is yerine 3 tane i3 alindi. Hic sorun yok. Acer iyidir. Sifir alcaksan dusunme. Ikinciel alcaksan asus temizini degerlendir. Asusun sifiri fiyat bakimindan yuksektir. incehesap.com u da takip et. Saglam sitedir.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaCin
    MaCin's avatar
    Erkek

Teşekkürler, sıfır düşünüyorum hocam.

"İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Eğer insan memleketini severse, orası dünyanın en güzel yeridir. Sevmezse orası dünyanın en güzel yeri değildir." Vizontele
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Her zaman dediğim gibi,

Acer dan evliya, sokma avluya.

hayatta bulaşmayacağım markalardan biri. Bulaşma derim hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Acerin distribütör firmalarından birisinde çalışıyordum 

Tek kelime alma aldırma ekonomiye can falanda verme canı çıksın acerin hpnin casperin experin arçeliğin grundigin

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaCin
    MaCin's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

Tek kelime alma aldırma ekonomiye can falanda verme canı çıksın acerin hpnin casperin experin arçeliğin grundigin

Hocam yılları önce Aspire 5315 kullandım. Tek kelime ile mükemmeldi. Bahsettiğiniz konu, ilgili makinanın problemli olması mı yoksa Acer a olan öfkeniz mi? Teşekkürler...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    MaCin bunu yazdı
    falcon bunu yazdı

Hocam yılları önce Aspire 5315 kullandım. Tek kelime ile mükemmeldi. Bahsettiğiniz konu, ilgili makinanın problemli olması mı yoksa Acer a olan öfkeniz mi? Teşekkürler...

valla bende Acer 6930g kullanıyorum 2008'den beri. 1 kere şarj adaptörü bozuldu. 1 kere de şarj soket girişi, ki bu da benim hatamdı. Bunlar dışında Maşallah teklemedi 7 buçuk senedir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı
    MaCin bunu yazdı
    falcon bunu yazdı

valla bende Acer 6930g kullanıyorum 2008'den beri. 1 kere şarj adaptörü bozuldu. 1 kere de şarj soket girişi, ki bu da benim hatamdı. Bunlar dışında Maşallah teklemedi 7 buçuk senedir.

Ben PackardBell kullanıyorum. Aletin vidalar yalama oldu sürekli açmamdan dolayı. Bu yaz ssd taktım 6 yıllık alete canavar gibi valla :D

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Acer iyidir dis kasa kalitesi disinda ic markalar digerleri ile ayni zaten. 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek
    MaCin bunu yazdı
    falcon bunu yazdı

Haftalık gelen arızalı notebook sayısı bakımından söylüyorum ve servisi inanılmaz kötü adamlara cihazı gönder bios update yapıyo geri gönderiyor falan kişisel bir gıcıklığım yok ama ürünleri inanılmaz dandik bu benim tecrübelerimle edindiğim bişey cihazın ısınması desen çözülemeyen bir problem ısıdan dolayı mavi ekran restart servise gider bios update yaparlar cihz gelir yine aynı ısıdan dolayı ekran kartındaki arıza yüzünden görüntü gelmeyincede anakart değişimi için ücret talep ederler hdd bozulur hdde şifre konmuş diyip 50 dolar servis ücreti isterler vs...

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaCin
    MaCin's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı
    MaCin bunu yazdı
    falcon bunu yazdı

Haftalık gelen arızalı notebook sayısı bakımından söylüyorum ve servisi inanılmaz kötü adamlara cihazı gönder bios update yapıyo geri gönderiyor falan kişisel bir gıcıklığım yok ama ürünleri inanılmaz dandik bu benim tecrübelerimle edindiğim bişey cihazın ısınması desen çözülemeyen bir problem ısıdan dolayı mavi ekran restart servise gider bios update yaparlar cihz gelir yine aynı ısıdan dolayı ekran kartındaki arıza yüzünden görüntü gelmeyincede anakart değişimi için ücret talep ederler hdd bozulur hdde şifre konmuş diyip 50 dolar servis ücreti isterler vs...

Hocam anladığım kadarı ile kronik problem ısınma ve servis hizmetleri. Teşekkür ederim faydalı bilgilerin için.

Toplam Hit: 2056 Toplam Mesaj: 11
acer f5-572g-57pv