folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acıbadem Sağlık Grubu İş Görüşmesi

Acıbadem Sağlık Grubu İş Görüşmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

2 hafta önce mezun oldum biyoloji bölümünden, deliler gibi iş arıyordum felan bgn acıbadem den aradılar kariyet.netten cv mi görmüşler, eczane teknisyenliği pozisyonu için düşünürmüsünüz fln dediler. Ne iş olsa yaparım abi modunda oldugumdan kabul ettim yarın genel merkeze çağırdılar. en ufak bi fikrim yok açıkcası eczane teknisyenliği nedir fln diye. şimdik ilk defa böyle kurumsal bi şirkette iş görüşmesine gidecem nelere dikkat etmem gerekir fln yardımcı olun gencler^^ bide varmıdır acıbademde calısanlar hertürlü tavsiyeye açığım

bide böyle bişey buldum sanırım bu elemanın anlattığı iş olsa gerek. bi espriye yalan olmuş zamanında

http://forum.memurlar.net/konu/773689/

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

2 hafta önce mezun oldum biyoloji bölümünden, deliler gibi iş arıyordum felan bgn acıbadem den aradılar kariyet.netten cv mi görmüşler, eczane teknisyenliği pozisyonu için düşünürmüsünüz fln dediler. Ne iş olsa yaparım abi modunda oldugumdan kabul ettim yarın genel merkeze çağırdılar. en ufak bi fikrim yok açıkcası eczane teknisyenliği nedir fln diye. şimdik ilk defa böyle kurumsal bi şirkette iş görüşmesine gidecem nelere dikkat etmem gerekir fln yardımcı olun gencler^^ bide varmıdır acıbademde calısanlar hertürlü tavsiyeye açığım

beyaz gömlek siyah pantolon ama düğün pantolonu değil keten tarzı , sebago siyah bi ayakkabı bide güzel kemer gömleğide içeri soktunmu ilk görünümden puanı kaparsın :D

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Traş ol sakal traşı özellikle. Güzel bi gömlek ve kanvans pantolon kombiniyle gidebilirsin görüşmeye.

Fazla salaş giyinerek gitme. Sonuçta kurumsal bir firma.

Bu işi istediğini de net cümlelerle söyle. Kem küm edeyim deme sakın.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kreyzi ye sor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

bide böyle bişey buldum sanırım bu elemanın anlattığı iş olsa gerek. bi espriye yalan olmuş zamanında

http://forum.memurlar.net/konu/773689/

Acıbadem kadıkoydeyım resmıyetı seviyor lar sen orda gecemı gunduzmu calısırsın bilMem ama. Beyaz onlukle çalışıyorsunuz firma kurumsallıkta tavan yapmış bir firma takım elbise tarzı kombınasyonu yap. Çokta kasma kendini ıbneler harsene yeni hastane yaptıklarından alırlar seni fazla bilgi için PM at yardımcı olurum

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

görüşmeye gittim, demin eve geldim. baya kurumsallarmış, benle aynı iş için gelenler vardı 2-3dakikada cıktılar direkt, ben baya bi kaldım içeride, 2görüşmeye daha cagıracaklarını söylediler bu sadece tanışma amaçlıydı felan dediler, işi felan anlattılar, bayada hoşuma gitti biraz kendimi satmaya calıstım^^ cv den eski şefimi ararlarsa ztn oda iyi bi gazlar^^ sanırım bi yerde bi mallık yaptım kpss muhabbetine girdim girmesem daha iyiydi gibime geldi. bakalım aramalarını bekliyorum artık

imza
Toplam Hit: 1877 Toplam Mesaj: 6