Açık Lise Okuyan Yada Bitiren

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocalar lise 2 den terk 2 senedir okuyorum bu sene ağırlık vermeye başladım bitermi bu okul sizce ?

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

biter biter zorunlu derslerin var onları ver sonrada alan kredisini ve toplam krediyi tamamla biter 3 kredim kaldı benimde bitmesi için

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

kalibre bunu yazdı:
    -----------------------------

biter biter zorunlu derslerin var onları ver sonrada alan kredisini ve toplam krediyi tamamla biter 3 kredim kaldı benimde bitmesi için

-----------------------------
    inş hocam b..k yemiş gibi pişmanım keşke normal bitirseydim

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha bu dönem bitirdim bitiyor bitmesinede 20 yaşındayım daha buyıl üniye başlıycam :(

ama hocam böle piş manım felan deme açıkliseye geçicek hale gelmiyen kimse geçmez mesela ben okuldan ayrıldım yeni okulda bok gibiydi piskolojim bozuldu eğer aöl ye geçmeseydim şuan bildiğin deliydim muhtemelen sende geçmeseydin şuankindende kötü bir durumda olucaktın

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kinyas
    kinyas's avatar
    Erkek

senede 3 defa sınava girme hakkın var. Bu da sınava girecegin derslere düzgün çalısırsan bir senede 90 kredi toplayabilirsin demek. 1-2 sene içerisinde bitirebilirsin. Ayrıca Açık Öğretim Lisesi öğrencilerine tecil hakkı doğdu bu ay itibari ile. Bu da iyi bir haber olabilir senin için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

meslekmi düzmü ? 

meslekte 242 kredi istiyor 123 meslekten kalanını dışarı sınavlardan aldım 2 yılda bitirdim 

tabi direk lise 2 den başlıyorsun.

kitap yüzü açmadım okul bitti. meslek ise yüzyüze eğitimleri aksatma zaten kopya çekiyorsun paso.

düzse git yağdır çık hocam 20 sorudan 9 doğrun olsun o dersi veriyorsun . dil ve anlatım 1-2-3 tü galiba bunlar zorunlu baraj dersler. bunları vermeden okulu bitiremezsin.

bitmicek gibi gelir ama sonu güzel :) diplomayı aldığımda benim için yeni bi çağ başlamıştı.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
Toplam Hit: 1091 Toplam Mesaj: 6