folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Açık Lisede Okuyan Kişilere 35 Kredi Verildi

Açık Lisede Okuyan Kişilere 35 Kredi Verildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Tabi herkese değil. Bazı internet sitelerinde şöyle bir şey yazıyor

"Açık öğretim lisesi sisteminde öğrencilik durumu aktif, donuk ve silik olup 7 Eylül 2020 tarihi itibarıyla 18 yaşından gün almış (7 Eylül 2003 veya daha önceki bir tarihte doğmuş) olanlara, daha önceki sınavlara girip girmediğine bakılmaksızın, 2019-2020 Eğitim- Öğretim yılı 3. Dönem (2019-3) sınavı için bir dönemde alabileceği ders kadar ders ataması yapılarak atanan bu derslerin kredileri verilecektir."

Geçen gün işe başlarken diplomamı istediler. Edevlete girdiğimde açık liseden mezun olduğumu öğrendim. En son 32 civarı kredim kalmıştı mezun olmak için ama bir kaç yıldır sınavlara girmiyordum. Sağolsun devlet baba kredi dağıtmış.

Alaylıyım diye takılıyordum bir şeklim vardı mezun olunca onu kaybettim üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :/

Birde mezun olmak için gereken 192 krediyi 170 krediye düşürmüşler galiba. Detayları internetten bulabilirsiniz.

Açık lisede okuyanlar kontrol etsin belki mezun olmuşsunuzdur toplanıp kep atma partisi veririz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

birkaç ay oldu verileli

evet verildi bu iptal edilen pandemi nedeni sınava kayıt yaptıranlara geldi 35 kredi banada gelmiş

+ mezuniyet sınırı 170 e indirildi

şimdi aralıktakide iptal edilirse ordanda bi 35 allah bereket versin

acab tarafından 22/Kas/20 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

cccyyyzzz
Toplam Hit: 790 Toplam Mesaj: 2
açık lise açık lise mezun açık lise kredi 35 kredi