Açık Öğretimde Hesabı Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Açık Öğretimde hesabı olan varsa eğer  https://www.youtube.com/watch?v=GVV-1jQV94I  ,

bu eğitimin ünite 1 ve ünite 2 tamamına ihtiyacım var teşekkürler  ya da Proje Yönetim alanında güzel kaynaklara  bu eğitim önceliktir 

Teşekkür ederim 

yarasaadam tarafından 23/Eki/19 07:40 tarihinde düzenlenmiştir

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hocam sistem eskisi gibi değil sanırım, ben giriş yaptım sadece sorumlu olduğun dersin içeriklerini gösteriyor bende. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

ANLADIM 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LevhiMahfuz
    LevhiMahfuz's avatar
    Erkek

Hocam, sizin almak istediğiniz eğitimleri, talep ettiğiniz dökümanları inceledim. Kabaca toparlayayım.

- Kali

- Linux

- Proje Yönetimi 

- JavaScript ( Araşırıyorsunuz ) 

- AWS ( Paylaşım ) 

- DevOps ( Bu konunun sonu Docker'a bağlanıyor, birşeyler oluyor ) 

- İcra Bilgi Talebi ( ? ) 

- VideoEgitim ( https://www.udemy.com/user/videoegitim/ ) dersleri 

Hevesinizi kırmak istemem ancak bu sizin düşündüğünüz gibi bir şey değil. Şöyle ki, öğrenmek istediğiniz bir konu varsa mutlaka burada ki herkes yardımcı olur ancak herşeyi öğrenmeye çalışırsanız mutlaka eksik kalırsınız. Talep ettiğiniz uç nokta eğitimler var. Ben çok az bir tecrübemle yorumlayayım, Siber Güvenlik (Kali) ile uğraşacaksanız, DevOps nerden çıkıyor? Biz biraz Linux kasalım diyorsanız Adobe eğitimlerine neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Sizde gördüğüm en büyük problem, şayet eğitimleri farklı dostlarınız için istemiyorsanız; kafa karışıklığı. 

Durum bu iken AWS yerine bak Azure var, Google Cloud var, Yandex Cloud çıkardı baktın mı? diyerek, detaylara girerek, kafa karışıklığına sebebiyet vermek istemiyorum. 

Şayet İstanbul'da iseniz, biz Pendik'teyiz, bir görüşmek, olduğu kadarı ile tecrübemizi paylaşmak isteriz. Başka şehirdeyseniz mutlak aynı istekte olan bir mürit çıkacaktır. Ancak böyle kafa karışıklığı ile dağılıp gidersiniz. Kural basit, herşeyi bilemezsiniz. 

Kırdıysam affola. 

Uçamıyorsan, koş. Koşamıyorsan, yürü. Yürüyemiyorsan, sürün. Ama yerinde durma!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

hocam mesaj attım dönüş sağlarsanız szinle konuşmaktan memnun olurum yakınım size 

Toplam Hit: 1530 Toplam Mesaj: 5
aöf proje yönetimi