folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Açıköğretim Fakültesiyle Alakalı Birkaç Soru

Açıköğretim Fakültesiyle Alakalı Birkaç Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Arkadaşlar AÖF ile ilgili sorularım şunlar merkezi arıyorum fakat mesgul hep;

-Herhangıbir yarıyıl harc yatırmazsam okuldan atılırmıyım ve ya ne olur ( dersden kalma vb.)

-Bölümler arası geçiş yapabılırmıyım ve ne zaman yapabılırım( uluslararası ılıskılerden kamu yonetımıne mesela)

Teşekkur ederım sımdıden 

ben sadece ben
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

şöyle diyim yatırmasan yine devam edersin fakat o parayı senden bir şekilde alırlar. mezun olabilmek daha dogrusu diploma almak için okuyosun adam sana diplomayı o parayı yatırtmadan vermez

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orhantigli
    orhantigli's avatar
    Erkek

para yatırmazsan kaydın devam eder. ben geçen sene öyle yapmıştım. eğer askerlik için yapıyosan tek dönem yatır yeterli :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek
    S.a. Butunleme sınavının sonucunu ogrendikten sonra benimde bir sorum olacaktı. Bu baslık altında sormamın yeni konu acmamdan daha iyi olacagını dusundum. Konuyu acan arkadasım insallah senin konunu baltamıs olmam.

Ben onlisansı bitirdikten sonra gectıgımız donem dgs ile işletme bolumune kaydımı yaptırdım, eskiden var olan hazırlık yılını kaldırdıkları icin 10 dersten sorumlu oldum, nevarki bu derslerden birtanesi olan genel muhasebeyi gecemedim bir turlu. Gerekli acıklamayi yaptıgımı dusunup soruma geceyim. Ben bu muhasebe dersini vermeden bir ust sınıfa atlayabilrmiyim, yoksa tek ders yuzunden donem tekrarimi yapacagım, cevremde bu konuda cesitli soyentiler var, sizlerin arasında konuya hakim arkadaslar oldugunu dusunuyorum, büroya gitmeden once fikir sahibi olmak istedim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek
    neredeniz bunu yazdı
    S.a. Butunleme sınavının sonucunu ogrendikten sonra benimde bir sorum olacaktı. Bu baslık altında sormamın yeni konu acmamdan daha iyi olacagını dusundum. Konuyu acan arkadasım insallah senin konunu baltamıs olmam.

Ben onlisansı bitirdikten sonra gectıgımız donem dgs ile işletme bolumune kaydımı yaptırdım, eskiden var olan hazırlık yılını kaldırdıkları icin 10 dersten sorumlu oldum, nevarki bu derslerden birtanesi olan genel muhasebeyi gecemedim bir turlu. Gerekli acıklamayi yaptıgımı dusunup soruma geceyim. Ben bu muhasebe dersini vermeden bir ust sınıfa atlayabilrmiyim, yoksa tek ders yuzunden donem tekrarimi yapacagım, cevremde bu konuda cesitli soyentiler var, sizlerin arasında konuya hakim arkadaslar oldugunu dusunuyorum, büroya gitmeden once fikir sahibi olmak istedim.

yok kardesım ne baltalaması herkesın ısı gorulsun : )

ben sadece ben
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek
    Eyvallah sagolasın..
Toplam Hit: 758 Toplam Mesaj: 6