folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acil İnşaat Teknikeri Aranıyor.. (Proje Çizimi Yapacak)

Acil İnşaat Teknikeri Aranıyor.. (Proje Çizimi Yapacak)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, istanbul ulus daki şantiyemize sürekli olarak çalışacak, proje çizimi yapacak acil İnşaat Teknikeri aranıyor.

ilgilenen arkadaşlar pm den ulaşsınlar, çok acil lazım.

firma adı: Granit Center

sadece kendniz için bakmayın, çevresinde tanıdığı olan  varsa, irtibata geçebilirler benimle pm yoluyla, detaylı bilgilendirmeyi yaparım.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

yok mu hiç kimse ya :s

sadece tekniker le sınırlı değil, mühendis, mimar larda olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

pm attım hocam.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

güncelllll

beyler acillll

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    abi biraz daha detaylı bilgi ver. bizim bürodaki tekniker ayrılmak istiyordu; şehir nere_? ücret_? ve diğer imkânlar nelerdir_? mühendis mimar da olur demişsin ama, mühendisi işe alınca sadece çizim mi yaptıracaksın_?

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

hocam ben öyle projeler çizerim ki anlayıpta yapamazsınız :P

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Autocad mi kullanıyorsunuz ?

birde 2 boyutlu bir çizim mi ?

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

AutoCAD ' i avcumun içi gibi bilirim. 3Dsmax in kursuna gittim yeni bitti. Elle tutulur dış cephe çalışmaları yapıyorum. BAhsettiğin işe uzak değil.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Elektrik teknikeri desen vardı bi arkadaş. Libyadan gürcüstana hatta afganistana kadar bisürü yerde çalıştı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

VisualBoy bunu yazdı:
    -----------------------------
    abi biraz daha detaylı bilgi ver. bizim bürodaki tekniker ayrılmak istiyordu; şehir nere_? ücret_? ve diğer imkânlar nelerdir_? mühendis mimar da olur demişsin ama, mühendisi işe alınca sadece çizim mi yaptıracaksın_?
    -----------------------------

hocam istanbul ulusdaki şantiyemize sürekli olarak çalışacak diye girmişim konuya hala şehirmi soruyosun bana :s

ücret konusunu benle dğeil, şirketle konuşacak arkadaş, eğer kesin görüşme istiyosa ben iletişim sağlicam.

diğer imkanlar dediğinde sigorta, yemek, yol masrafları var şirketten.

son 2 gün arkadaşlar perşembe günü çıkıyorum yurtdışına, yine yardımcı olurum ama şuanki durumla farklı olur ordan yardım etmek.

çizimler AutoCAD ile yapılıyo, 2D hepsi. devam eden şantiye olduğu için tasarım işleri yoktur, yani 3D de gerksiz kalyo birazcık.

ve mühendisi alıp sürekli çizimmi yaptracaksınız demişsin dostum, ofisde 4 kişiyiz 2 mimar var 2 tekniker.

bu teknikerlerin 1 i saha görevlisi aynı zamanda şantiye şefi, diğer elemanda ofis içersindeki projelerle ilgili.

işi olmadığında ya da ne biliyim bi sorun olduğunda herkesin sahayla ilgilenme gibi bi durumu söz konusu  tabiki.

dediğim gibi şuan ıslak hacimler başlamak üzere, bunun içinde ıslak hacimler için full çizim yapacak eleman lazım.

kısacası evet mühendisde mimar da olsa ıslak hacimlerin çizimleri bitene kadar çizim yapacak arkadaş.

@NaZi_ eğerki düşünürsen yarın sabahtan konuşayım şirketle dostum?

Toplam Hit: 2112 Toplam Mesaj: 10