Acil Iphone 6S Değişim Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

Murıdler iphone 6s 16 gb cihazı garantiye verdik bi abinin cihazı sıfır olarak verdiler kutu acıkmamıs daha şarj cihazı kutusu duruyor garantıde cihaz sıfır geldiği için 2 ay veriyor die biliyorum iphone ilgilenen olursa dm atsın 

Fiyat olarak 1950 düşünüyorum ilgilenen dm atsın teklıflerıde beklerim cihaz istanbul bahcelıevlerdedır.

Karakterli insanların ruhu yaralarla doludur ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

Fotoğrafları isim atmama gerek yok die düşünüyorum cihazın kutu açılmamış ama isteyen olursa dm mesaj atae numarasını wp atarım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Altaier bunu yazdı

Murıdler iphone 6s 16 gb cihazı garantiye verdik bi abinin cihazı sıfır olarak verdiler kutu acıkmamıs daha şarj cihazı kutusu duruyor garantıde cihaz sıfır geldiği için 2 ay veriyor die biliyorum iphone ilgilenen olursa dm atsın 

Fiyat olarak 1950 düşünüyorum ilgilenen dm atsın teklıflerıde beklerim cihaz istanbul bahcelıevlerdedır.

Değişimden gelen cihazlar hakkında bilgin yok sanırım mürid kardeşim. Yinede bilgilendireyim, değişemden gelen cihazlar Swap cihazlar oluyor. Yani 1 aylık onarım süresinde yapılamayan arızalı müşteri cihazları. Biraz araştırıp yazsaydın keşke. 1950 yazmışsın birde buraya :) Bak neler yazacaklar.

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Geçen dünyalar yazıldı bi daha aynilari yazılmaz burdada o cihaz satilmaz o paraya hiç satilmaz 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    Altaier bunu yazdı

Değişimden gelen cihazlar hakkında bilgin yok sanırım mürid kardeşim. Yinede bilgilendireyim, değişemden gelen cihazlar Swap cihazlar oluyor. Yani 1 aylık onarım süresinde yapılamayan arızalı müşteri cihazları. Biraz araştırıp yazsaydın keşke. 1950 yazmışsın birde buraya :) Bak neler yazacaklar.

Eyvallah hocam bılgılendırmenız için teşekkürler cihaz benim değildi zaten bi abimin paraya sıkıştığı için fiyatı böle tuttu teşekkür ediyorum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altaier
    Altaier's avatar
    Erkek

Konu sılınırse sevinirim. :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

2 ay mı garanti veriyormuş

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Buradan satamazsın hocam. Sahibinden dene. 

Toplam Hit: 1440 Toplam Mesaj: 8
iphone 6s 16