Acil Webcam Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek

S.a arkadaşlar yeni A4teck marka kamera aldım eskisinin programını sildim attım yenisinin programını ıvır zıvır herşeyini kurdum yanlız msn de normal kamera davetinde karşı tarafa görüntü açılıyor ama görüntülü arama yaptığım zaman kamera açılmıyor karşı tarafa gri bi ekran gidiyor bunun sebebi sizce nedir arkadaşlar??

Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan; sen erken davran.ölmeden önce uyan....Profilinde tek yorum olan insan... Msn: schadow@w.cn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

kasanın önündeki usb girşlerinden birine tak camı hacı. sora pc restart . yine olmazsa konuşma penceresinden araçlar-seçenekler-ses ve görüntü kurulumundan gerekli ayarları yaparsın. 

kolaygelsin

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam msni kapa .. kapadıktan sora usb cıkar .. msnin acılsın tekrar tak . (: düzelir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek

hocam hepsini yaptım ayarlar tamam sorun yokta seste gidiyo normal kamera davetindede görüntü gidiyo ama görüntülü aramada kameram açılmıyo  bide sıfır kutusunda kamera bu :S

Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan; sen erken davran.ölmeden önce uyan....Profilinde tek yorum olan insan... Msn: schadow@w.cn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

başka msn adresin varsa gir ondan açmaya çalış görüntülü aramayla. açılacaktır. 

problem kamerada değil usb yi öne tak  hacı aynı olay bendede vardı bu şekilde atlattm

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek

yok ya gene aynı sorun devam ne yaptımsa olmadı msn silsemmi acaba

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

msn silmeye gerek yok driver kaldır tekrar kur camı çıkar tekrar tak her şekilde dene hacı msn kapat aç her denediginde . bi yerden bi zımbırtısı vardır ..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek

yok be hocam onlarıda denedim driveri sildim yükledim gene olmadı format atcam şimdi uyuz oldum

Toplam Hit: 940 Toplam Mesaj: 8