folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder (Acil Yardım) PHP Dosyalarını Düzenleyememe Sorunu

(Acil Yardım) PHP Dosyalarını Düzenleyememe Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Wordpress sitenin admin panelinde tema'nın php dosyalarını düzenlemek istediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum.

"Ölümcül hataları kontrol etmek için site ile iletişim kurulamıyor, bu sebepten PHP değişiklikleri geri alındı. PHP dosya değişikliğini başka bir şekilde yüklemeniz gerekiyor, SFTP ya da benzeri bir yöntemle. "

Hem ana site hemde Subdomain'e kurulu sitede aynı problem var, bunu nasıl çözebilirim ? neden kaynaklanıyor ?

Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

jargonphp tarafından 19/Mar/20 19:35 tarihinde düzenlenmiştir

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

Wordpress sitenin admin panelinde tema'nın php dosyalarını düzenlemek istediğimde aşağıdaki uyarıyı alıyorum.

"Ölümcül hataları kontrol etmek için site ile iletişim kurulamıyor, bu sebepten PHP değişiklikleri geri alındı. PHP dosya değişikliğini başka bir şekilde yüklemeniz gerekiyor, SFTP ya da benzeri bir yöntemle. "

Hem ana site hemde Subdomain'e kurulu sitede aynı problem var, bunu nasıl çözebilirim ? neden kaynaklanıyor ?

Sunucu izinleri ile alakalı, ftp'den veya cpanel - plesk vs bağlanıp düzenleyip atabilirsin.

Arayan yok, Soranı skim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    kUz3y bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı

Sunucu izinleri ile alakalı, ftp'den veya cpanel - plesk vs bağlanıp düzenleyip atabilirsin.

çok teşekkür ederim hocam

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
Toplam Hit: 810 Toplam Mesaj: 3
php