folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ad Muncher Ücretsiz Oldu. (Reklam Engelleme)

Ad Muncher Ücretsiz Oldu. (Reklam Engelleme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

15 yıl önce Murray Hurps tarafından duyurulan popüler reklam engelleme yazılımlarından Ad Muncher ücretli sürümden ücretsiz sürüme geçiyor.

Parasal sıkıntılardan bahsettiği yazısında 2 yıldır zararına çalıştığını belirtirken yakında ücretsiz sürümünün duyurulacağını da belirtti. 

Programı bilen biliyordur. Neden ücresiz olduğunu kendi sitesine açıklamıştır. (http://www.admuncher.com/free)

Tarayıcınız ve kurduğunuz programlar için bir reklam engelleyici.

Özellikler:

- Tarayıcı içindeki reklamları engeller.
    - Tarayıcı içindeki tüm istenmeyen pencereleri (pop-up) engeller.
    - Sayfaların yüklenme hızını artırır
    - 3. parti izleyicileri engelleyerek gizliliğinizi korur.
    - Program kurulumlarındaki teklif edilen bazı reklam yazılımlarını engeller.

Program artık tamamen ücretsiz hale geldi. Daha önce $29.95 gibi bir fiyata satılıyordu!
    Bundan sonra yoluna ücretsiz biryazılım olarak devam edeceğiniz duyurdu.(bkz.)
    Bu yazılım bir tarayıcı eklentisi değildir! Bir program olarak Windows üzerine kurabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz : http://www.admuncher.com/download

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Comnet=CMT637DQU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ad-block iş görüyor zaten bence gereksiz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Bunun bir baska versiyonuda 

Facebook twiter gibi sosyal paylasim siteleri varken sosyal paylasim sitesi acan muridler

Bi arkadasimda linkedn kariyer.net gibi dev siteler varken kendi sitesini acmisti.1 yil fln harcamisti.baya buyuk hayalleri vardi ben soleyemedim bi bok olmayacagini.sonuc olarak elinde patladi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

reklam kurmaya çalışan programları engellemesi bir harikaymış.

zaten muridlerin başı hep reklam eklentileri kurmaya çalışan programlardan ağrıyor.

deneyelim teşekrüler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Bu program adblock plus dan çok daha kapsamlıdır. Tarayıcı eklentisi gibi düşünme.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok güzel bir program bence adını duyurmak için yapmış olmalılar biraz da

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Bi kurup bakayım dedim nasıl bir şey diye. Twitter'ın reklamlarını bile gösteriyor. :d Adblock akmaya devam...

Toplam Hit: 1910 Toplam Mesaj: 7