folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Adobe After Effects CC 13.1 Full İndir

Adobe After Effects CC 13.1 Full İndir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

bilgi

Adobe After Effects , profesyonel bir hareketli grafik , görsel efekt hazırlama ve video düzenleme programıdır . Bu program ile videolarınızın üzerine yazı yazabilir video renk düzenlemeleri yapabilir veya videolarınızı birleştirebilirsiniz . Özellikle sinema sektöründe yaygın olarak kullanılan After Effects , alanındaki diğer programlardan kullanım kolaylığı ile ayrılıyor . Yeni sürümünde iyileştirilmiş kullanıcı arabirimi , geliştirilmiş 3B çalışma düzeni , geliştirilmiş  Adobe anywhere ve giderilen hatalar mevcut . Programın basit kullanıcı arayüzü sayesinde zorlanmadan kullanabilirsiniz ve sadece 64 bit sistemler ile uyumludur

indir
    Link 1 : İNDİR

Link 2 : İNDİR

Link 3 : İNDİR

Rar Şifresi : www.saglamindir.net.

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Adana yada osmaniyede elinde adobe nin son surum seti olan varmi.

Butaraflara gelmisken diskim arizalandi elimde bisey kalmadi. Biraz arsiv alayim.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konuya kaynak yapayım hem msjım bulunsun,Adobe After Effects'i hiç kullanmadım Sony Vegas Pro'ya göre artı bir yönü var mı ?

Önceden Pro VEgas 9c versiyonunu kullanıyordum gayet güzel render yapıp Twitter'da yayınlamaya uygun küçük boyutlu videolar hazırlayabiliyordum pilgisayarı değiştirdiğimden Pro Vegas 13 pro'yu yükledim lakin render As sonrası videoyu output File = Mainconsept Mp4 dosya türü altında videoyu renderlamayı denedim dosya türlerinden birini seçmtiğimde dosya boyutu hep büyük oldu.Haliyle Video'Yu Twiter'da yükleme süresi uzun sürdüğünden yayınlayamadım 

Bir türlü düşük boyutlu bir mp4 dosya uzantısı bulamadım,bazı dosya uzantılarını da Twitter tanımıyor :) 

velhasıl kelam bana render As sonrası mp4 uzantılı bir dosya uzantısı tavsiye edin,deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışırsam baya zamanını alacak..

teşekkürler

Acaip derecede agresifim !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

64 bit?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

64 bit?

x86 Olmuyor Zaten.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

Konuya kaynak yapayım hem msjım bulunsun,Adobe After Effects'i hiç kullanmadım Sony Vegas Pro'ya göre artı bir yönü var mı ?

Önceden Pro VEgas 9c versiyonunu kullanıyordum gayet güzel render yapıp Twitter'da yayınlamaya uygun küçük boyutlu videolar hazırlayabiliyordum pilgisayarı değiştirdiğimden Pro Vegas 13 pro'yu yükledim lakin render As sonrası videoyu output File = Mainconsept Mp4 dosya türü altında videoyu renderlamayı denedim dosya türlerinden birini seçmtiğimde dosya boyutu hep büyük oldu.Haliyle Video'Yu Twiter'da yükleme süresi uzun sürdüğünden yayınlayamadım 

Bir türlü düşük boyutlu bir mp4 dosya uzantısı bulamadım,bazı dosya uzantılarını da Twitter tanımıyor :) 

velhasıl kelam bana render As sonrası mp4 uzantılı bir dosya uzantısı tavsiye edin,deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışırsam baya zamanını alacak..

teşekkürler

Hocam bitrate değerlerini değiştirip deneyin. Çekmiş olduğunuz ham video 40mbit değerinde ise siz render da 50mbit verirseniz kalite olarak bi fark olmamasına rağmen dosya boyutu gereksiz bi biçimde artacaktır.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Bu tarz cracklenmiş dosyaları kullanmak güvenli midir? Yoksa her zaman bir riski var mıdır bilenler var mı? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Bu tarz cracklenmiş dosyaları kullanmak güvenli midir? Yoksa her zaman bir riski var mıdır bilenler var mı? 

Crack herzaman risktir.

Piyasada gezen serialler iyidir. Baglantini kesip serialini gir sonra guncellemezsen kullanirsin.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

teşekkürler

h264'te al render'ı. Sony Vegas ve After çok ayrı programlar. Vegas'ın muadili denilebilecek Adobe Premiere var. After kurgu - editing'ten ziyade efekt ve "ince işler" için kullanılır. Eğer bir değişiklik ya da yaptığın işi detaylandırmak istiyorsan Premiere'e geçebilirsin. Yeniden belirteyim Vegas kullanmayalı uzun zaman oldu fakat Premiere'de h264 ile Twitter'a uygun çıktı alabilirsin. Hatta kendini hiç yormadan Twitter seçeneğine tıklayarak sitenin formatına uygun export edersin.

Toplam Hit: 1346 Toplam Mesaj: 10
after