Adres Arama Motoru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Beyler aklıma bir fikir geldi tüm adreslerin toplandığı bir site olsa süper olurdu mesala kişi isim soyisim  aradığı o kişinin tüm adresleri çıksa mesala facebook adresi twetter adresi youtube adresi web sitesi telefon numarası ev adresi profil resmi üye olduğu siteler  filan olsa tek sayfalık nasıl olurdu

flybatwin tarafından 24/Tem/17 11:21 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Mantıklı

Hatta ev ve iş adresi, okuduğu okul da olmalı. Mesela ben piskopat bir sapık olsam Kira gibi sadece ismini öğrenip kızın ev iş okul adresini bilirdim. Biraz takip edip geçtiği tenha sokaklardan birinde saldırıp tecavüz edebilirdim. Şaka şaka tecavüzcü değilim ama kızları facebooktan ekleyip "selam tanışalım mı?", "sıcak saatlere ne dersin bebeğim", hatta "çok güzelsiniz x hanım" yazsam bile yeter. Sonuçta güzel olduğunu söyledim tecavüz taciz sayılabilir mi? hayır tabikideeaa.

Yani anne-baba adını doğum yerini tarihini bilsem ne olacak ne zararı var ki? TC kimliğini falan bilmişim nolcak. Sanki gidip üzerine hat çıkartcam yea. Sahte kimlik fotokopisi yapıp üzerine hat çıkartıp dolandırıcılık yapacak halim yok.

instagram/twitter'ı gizleme de olmasın bence. Bikinili resimlerini neden gizler ki bir kız? Sonuçta plajda herkese vücüdunu gösteriyorsa ben evimde oturup instagramdan resimlerine baksam ne olacak? Sanki gidip sarkıntılık yaptık, sanki laf attık. Alt tarafı kızın bikinili resimlerine bakıp hayal alemine daldım..

NoktaliVirgul tarafından 24/Tem/17 11:31 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Süper olurdu yapsana böyle bişey bizde yararlanalım

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Mantıklı

Hatta ev ve iş adresi, okuduğu okul da olmalı. Mesela ben piskopat bir sapık olsam Kira gibi sadece ismini öğrenip kızın ev iş okul adresini bilirdim. Biraz takip edip geçtiği tenha sokaklardan birinde saldırıp tecavüz edebilirdim. Şaka şaka tecavüzcü değilim ama kızları facebooktan ekleyip "selam tanışalım mı?", "sıcak saatlere ne dersin bebeğim", hatta "çok güzelsiniz x hanım" yazsam bile yeter. Sonuçta güzel olduğunu söyledim tecavüz taciz sayılabilir mi? hayır tabikideeaa.

Yani anne-baba adını doğum yerini tarihini bilsem ne olacak ne zararı var ki? TC kimliğini falan bilmişim nolcak. Sanki gidip üzerine hat çıkartcam yea. Sahte kimlik fotokopisi yapıp üzerine hat çıkartıp dolandırıcılık yapacak halim yok.

instagram/twitter'ı gizleme de olmasın bence. Bikinili resimlerini neden gizler ki bir kız? Sonuçta plajda herkese vücüdunu gösteriyorsa ben evimde oturup instagramdan resimlerine baksam ne olacak? Sanki gidip sarkıntılık yaptık, sanki laf attık. Alt tarafı kızın bikinili resimlerine bakıp hayal alemine daldım..

hocam kızlar eklemesin ozaman :)

www.tekno50.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Mantıklı

hocam kızlar eklemesin ozaman :)

Ben bir kızın aynısını bana yapmasını istemezdim. Sadece kızlar diye bakmamak lazım olaya.

---

Bu olayı yapan şu anda Google. Ben işe gidip gelirken "burasını yeni iş adresiniz olarak kayıt edeyim mi?" diye sordu. Daha yoldayım.. Sabah 7-10 arası aynı yere gidip aynı ağa bağlanıyorsun, akşam 6-8 arası aynı yere gidip aynı ağa bağlanıyorsun. Bunu haftanın 5-6 günü ve 4-6 ay boyunca yapıyorsun. Sadece bunları bilsem ev ve iş adresini %99 tahmin ederim :)

NoktaliVirgul tarafından 24/Tem/17 11:40 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    resul
    resul's avatar
    Erkek

http://socialll.net/ böyle bir site var instagram / facebook / foursquare / twitter adreslerini gösteriyor

---
Toplam Hit: 1193 Toplam Mesaj: 6
adres arama motoru