folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Adsense Banı Kaldırmanın Yolu Var Mı ?

Adsense Banı Kaldırmanın Yolu Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

youtube hesabımın bağlı olduğu gmail hesabımın adsense banlı ama neden banlandığı hatırlamıyorum bile. 3-4 yıl önce banlanmış büyük ihtimal. bikaç defa itiraz kısmından başvuruda vs bulundum ama bir şey çıkmadı. imkansız mı banı açtırmak ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Ayni dert bende de var. Yillar once burdan bi orospu cocugu bannlatmisti. Ben de 2-3 defa denemistim ama actiramamistim. Hatta gecenlerde aklima geldi, telefonla arasam belki ikna edebilirim diye ama adsense bolumune bakan bir telefon numarasi bulamadim. Adsense birimi telefonlari diye bulduklarim da arayinca adwords birimine cikiyor onlar da ilgilenmiyorlar.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

hesap banları acılmıyorda youtube veya site taraflı ban varsa açtırırsınız zira ben 3 kere açtırdım geçen yıllarda direktiflere uyduktan sonra başvuruyu cakarsanız acılıyor ama hesap banları acılmaz

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 950 Toplam Mesaj: 3
adsense ban youtube youtube para kazanma