folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Adsense Reklam İnceleme Merkezi Sorunu

Adsense Reklam İnceleme Merkezi Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GEVEZE58
    GEVEZE58's avatar
    Erkek

dini içerikli bir web sitesinde içeriğe aykırı adsense reklamları çıkıyor. bunları engellemek istiyorum. reklam inceleme merkezinden değişiklik yapıp reklamarı onaylayayaım ondan sonra yayınlansın dedim ama reklamlar hiç görünmüyor orada direk yayına geçiyor. yayındakileride engelleiyorum ama geç engelleneyor. acaba sorun nedir? nasıl çözebilirim?

kayseride asgari ücretten fazla alan varmı acep
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

GEVEZE58 bunu yazdı:
    -----------------------------

dini içerikli bir web sitesinde içeriğe aykırı adsense reklamları çıkıyor. bunları engellemek istiyorum. reklam inceleme merkezinden değişiklik yapıp reklamarı onaylayayaım ondan sonra yayınlansın dedim ama reklamlar hiç görünmüyor orada direk yayına geçiyor. yayındakileride engelleiyorum ama geç engelleneyor. acaba sorun nedir? nasıl çözebilirim?

rekabetçi reklam filtresine bu adresleri yaz bir daha çıkmaz...

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GEVEZE58
    GEVEZE58's avatar
    Erkek

ama iş işten geçmiş oluyor. reklam çıkıyor bir kere. hangi birini yazayım bir tane değilki. normalde reklam inceleme merkezine düşmesi gerekiyormuş. bende düşmüyor. acaba yeni bir hesap mı açsam diyorum o zamanda aynı siteye izin vermezler herhalde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GEVEZE58
    GEVEZE58's avatar
    Erkek

arkadaşlar hadi bi anlayan yokmu bu işten aranızda

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

GEVEZE58 bunu yazdı:

ama iş işten geçmiş oluyor. reklam çıkıyor bir kere. hangi birini yazayım bir tane değilki. normalde reklam inceleme merkezine düşmesi gerekiyormuş. bende düşmüyor. acaba yeni bir hesap mı açsam diyorum o zamanda aynı siteye izin vermezler herhalde.

3 yılı aşkın zamandır adsense kullanıyorum böyle bir terimi ilk defa duydum.

dini sitelerde uygun olmayan içerik çıktığını duydum,bunu engellemek için arkadaşında dediği gibi url leri rekabetçi reklam filtresine ekleyebilirsin.veya hesabım sekmesinde "ilgili reklamları göster" gibi bir seçenek olması lazım onu işaretle.

DOM..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GEVEZE58
    GEVEZE58's avatar
    Erkek

adsense kurulumu menüsünün altında varya reklam inceleme merkezi. nasıl görmezsin. bendemi fazladan var yoksa herkeste başka başka mı bu adsense anlamadım gitti. heryere baktım bu menüde yayınlanacak reklamlar görünüyormuş. ben onaylarsam yayınlanıyor ben onaylamazsam yayınlanmıyormuş. her yerde öyle yazıyorama benim menüm hep boş. reklamlar direk aktif oluyor.

Toplam Hit: 820 Toplam Mesaj: 6