folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Adsense'den Gelir Elde Eden Var Mı?

Adsense'den Gelir Elde Eden Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

2013 yılına kadar kör topal gittik sonra hesabı banlattık bıraktık bu işleri..

Sadece merakımdan soruyorum halen adsense'den aktif gelir elde eden var mı?
    Düz blog siteleriyle mümkün mü? Ya da bot içerik vs gibi şeylerle hit kasmak kolay mı? Hesap satın alsam gelire döndürebilir miyim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Hitin olursa kazanırsın, reklamları iyi yerleştirirsen ve içeriğin de varsa kazanırsın neden kazanmayasın.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Eskisi gibi değil. Artık bot clicker bile olmasa kabul etmiyor adsense. Ara ara ufak ufak kırpıyor. Gelirler dehşet düşük. Eski adsense hesabın yoksa düşük gelirli reklamlar çıkıyor. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Kazanıyoruz agacım, bir sorun yok. Yapabiliyorsan globalde yap ama. 70x-100x fark ediyor. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

2013 yılına kadar kör topal gittik sonra hesabı banlattık bıraktık bu işleri..

Sadece merakımdan soruyorum halen adsense'den aktif gelir elde eden var mı?
    Düz blog siteleriyle mümkün mü? Ya da bot içerik vs gibi şeylerle hit kasmak kolay mı? Hesap satın alsam gelire döndürebilir miyim?

Türkçe içerik ile adsenseden para kazanmayı düşünüyorsan hiç uğraşma derim.

The lost boy of cyberspace ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Niş içerik ile türkçe mümkün değil midir sizce?

İllaki global mi oynamak lazım?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam reklam veren kişiler her zaman üstte olmak için daha fazla para verirler. Bu da bizim işimize geliyor. Türkiye'de bu pazar TL ile döndüğünden atıyorum 1 tıklama 15-20₺ gibi bir fiyat iken yurt dışında 4-5$ gibi bir tutara kadar gidebiliyor. Kanada, Amerika, İngiltere gibi ülkelerde bazen tıklama başı 11-12 $ kazandığımı biliyorum ben. Bunu TL ye vurduğunda aradaki farkı anlayacaksın. Globalde içerik üretiyorsan sağlam gelir elde ediyorsun.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

Niş içerik ile türkçe mümkün değil midir sizce?

İllaki global mi oynamak lazım?

Çok güzel hit alman lazım. Niş alanlarda da çakal çok. En iyisi niş de olsa global. 

Fransa'dan 1 tık için 200 - 300 TL gelebiliyorken, 

TR'den en kıymetli ziyaretçim 50-60 tıklamaya o parayı veriyor :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek

Fransa adres onaylatmak nasıl yapılır 

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Bu arada böyle bişey var;

https://amerikapostam.com/

Buraya göndertebiliyorsunuz pini.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Adult içerikmi olması gerekiyor kazanmak için anlamadım gitti. bende bazen düşünüyorum ek gelirim olsun yoksa aldığımız maaş la olmuyor. nereye kdar BT elemanı olarak çalışacağım. arkadaş. 

Emekli
Toplam Hit: 1429 Toplam Mesaj: 11
adsense gelir