folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adsl Konusunda Kazık Yemeyelim-Çok Önemli!

Adsl Konusunda Kazık Yemeyelim-Çok Önemli!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dün bir tv programından öğrendim fiatların yükseldiğini.bende daha 2 hafta önce öğrencilere bağlantı ve ilk ay ücreti yok diye hemen başvuru yapmıştım.Yanlız Başvurular O kadar yoğun ki bana 3 gün sonra yani cuma günü hattımın açılcağını söylediler ama aradan 2 hafta geçmesine rağmen hala açılmadı.Anlıyacağınız ttelekom adsl'den parayı kırdı.Yetmezmiş gibi Öğrencilere İndirim Tarifesinide 1 ay kadar uzattı..Tüm adsl Kullanıcılarına Sesleniyorum.Bizler Parayı Sokakta Bulmuyoruz Arkadaşlar.Kimimiz Öğrenci kimimiz işsiz kimimiz asgari ücretle çalışan insanlarız hakkımızı yedirmeyelim..önce şu mailleri ataım olumsuz olursa topluca imza toplayıp dava açalım yada protesto gösterisi yapalım.1 milyon adsl kullanıcısı var bunların 600 bini.ev kullanıcısı 450bini 256 k limitli kullanıcısı olsa ve 300bini bu mu çağrıya kulak verse fiatları geri indiririz.sizden ricam bu Maili Takıldığınız Tüm Forumlara,Msn'deki Arkadaşlarınıza vs..Her Yerde Yayınlayıp Destek Toplamanızdır.

Sayın Türk Telekom Yetkilileri

Aylardır yazılı basında adsl en düşük bağlantı hızının 512k olacağı yazılıp çizilmekteydi.Her ne hikmetse fiyatların yükseltilip yükseltilmeyeceği hakkında bir bilgi yazmıyordu.Adsl Kullanıcı olarak tam manası ile kandırıldık.Öğrencilere,Öğretmenlere İndirim Bahanesi ile Adsl Başvurularında Aşırı bir Yoğunluk yaşandığı herkes tarafından bilinmektedir.En başta onlar kandırıldı.256k kullanan herkes hesabını aylık 49 milyon ödeyecek şekilde ayarlamıştı.Şimdi kalkıp kamuoyunu bu şekilde kandırmanızı ne ben nede bir başkası kabul edecektir.Bizler parayı sokakta toplamıyoruz.İskandinav ülkeleri başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde aylık ortalama 20 euro gibi bir meblağ karşılğında şu anda türkiye’de en yüksek bağlantı hızından(2mbit)5 kat fazla(10mbit) olarak kullanmaktadırlar  Hakkımızı sonuna kadar arayacağız.Fiyatları geri çekmek için her yola başvuracağız.gerek protesto yoluyla gerekse yargıya intikal etmek sureti ile.

Gönderilecek Adresler..

kutlay.ozturk@turktelekom.com.tr

iim_idari@turktelekom.com.tr

dsl-destek@turktelekom.com.tr 

esin.aksoy@turktelekom

Yada Offical Olarak

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=368

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bence çok doğru bir eylem sonuçta burdada kullanıcılar mağdur ediliyor.....isteyen mail gönderebilir...ben anonym göndermeye başlayım bari :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

evt arkadaşlar sizi gaza getirmek mahiyetinde şu linki göndereyimde iyice sinirlenin.

http://www.fazlamesai.net/index.php?a=article&sid=2644

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ben başvurduğumda 2 gün sonra hattınır açılır dediler. 1.5 aysonra açtılar oda açtılar bu sefer modemime bağlantı gelmiyordu 2 haftada onunla uğraştım hergün aradım sonunda hallettiler. Devlet kurumu işte yapabilcek bişey yok milleti soyarlar :P

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dğer ülkelerdeki fiyatlarda ortada...Adamlar birde fyber optik kablo maliyeti falan dahil.....tepki maili gönderin bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bsafak
    bsafak's avatar
    Erkek
    Bence adamların başında çok fazla bağlantı talebi olduğu için adamlar doğal olarak gecikiyorlar bunu madur görmememiz gerekir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abicim benim iki arkdaşım aynı mahallede oturuo ikisi aynı gün aynı saatte birlikte başvuru yapıyor..birisi 2 gün sonra bağlanıo diğeri hala beklio....onlardan sonra başvuru yapn bir diğerinin bağlantısı yine yapıldı..telekom sıçıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

iyide senin adsl bağlattığın numara da çok önemli bu işte

direk hesap açtırmak istiyosan 2 günde falan açılıyo ama bunun için bir telefon numarası veriyorsun eğer o numarada port yoksa bayağı beklemen lazım benimki 2 gün sürdü sürmedi açılması

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kesikkafa
    kesikkafa's avatar
    Erkek
    devletin hizmetinden ne olacak ki seni sikip atacak alamadığı vergileri  bizlerden zavallllı öğrencilerden kıt kanaat geçinen öğettmenlerden teknoloji için elindeki imkanları zorlayan insanlardan kesecek ne diyebilirim ki mükemmel türkiye burda böyle

Sizce bu bir vedamıydı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Archon
    Archon's avatar
    Erkek
    arkadaşım maalesef sen yanlış anlamışsın kotasız kullanan arkadaşlar afiyat zammı gelmiyor ancak bağlantı hızı arttırımıda yapılmıyor yani eğer mail atarsanız da alacağınız cevap bu olur sadece kotalı 256 512 olacak onda fiyat değişikliği de yok
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ediz
    ediz's avatar
    Erkek

ama adamların işi başından aşkın hangi birine yetişssinler

demekki o ilk açılan kişi daha ön sıralardaydı ondan erken açılmış

@G@€
Toplam Hit: 1552 Toplam Mesaj: 11