AE & PR Preset Ve Template Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

ilaçlı AE ve PR var kurulu.  https://motionarray.com den indirdiğin template&presetleri açmak istediğimde aşağıdaki uyarıları ve sonrasında hata alıyorum. düzgün açılmıyor sebebi ne olabilir;?

rappermcs tarafından 26/Haz/19 23:43 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Versiyon uyuşmuyor.

after effects 12 de oluşturulan proje dosyasını 11 de açamayabilirsin.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Alttaki görselde yer alan problem fonttan kaynaklı. Template'te kullanılan fontlar senin bilgisyarında yüklü değil. Cancel diyerek kullanmaya devam edebilirsin. İlk hata; bu template senin kullandığın sürümden daha düşük bir sürümde üretildiğiyle alakalı. Ok dedikten sonra nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Alttaki görselde yer alan problem fonttan kaynaklı. Template'te kullanılan fontlar senin bilgisyarında yüklü değil. Cancel diyerek kullanmaya devam edebilirsin. İlk hata; bu template senin kullandığın sürümden daha düşük bir sürümde üretildiğiyle alakalı. Ok dedikten sonra nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun?

hocam OK dediğimde alttaki report penceresi geliyor onunda mavi olan butounu akan bar şeklinde devam ediyor. Sanki kilitleniyor. dolayısıyla cancel diyip geçiyorum. bu sefer de templatein atıyorum background imageları gidiyor fontları gidiyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Versiyon uyuşmuyor.

bende öyle anladım lakin ben güncel AE versiyonu kurdum. buna uygun preset&template ler nereden nasıl bulacağım. 

AE nin yeni versiyonunun eski templateleri&presetleri desteklemesi gerekmiyor mu?

eski versiyon AE yeni templateleri&presetleri desteklemese anlarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

Hocam programın çalışmasında herhangi bir sorun yok. İlk uyarı penceresi "o projenin daha eski bir versiyon ile oluşturulduğunu söylüyor". İkinci uyarı penceresi ise "projede kullanılan fontların bilgisayarında olmadığın belirtiyor". Font penceresine Cancel dedikten sonra projeyi düzenlemeye başlayabilirsin. Projeye ait demo videoda, görseller olabilir fakat indirdiğin projeye aynı görseller eklenmemiş de olabilir. Belki de görseller ve textler shy layer yapılmış olabilir (aşağıda simgesi var).  Bunu bir kontrol et hocam bence.

Shy Layer

Tren odun seçmez hacı abi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Salu3 bunu yazdı

Hocam programın çalışmasında herhangi bir sorun yok. İlk uyarı penceresi "o projenin daha eski bir versiyon ile oluşturulduğunu söylüyor". İkinci uyarı penceresi ise "projede kullanılan fontların bilgisayarında olmadığın belirtiyor". Font penceresine Cancel dedikten sonra projeyi düzenlemeye başlayabilirsin. Projeye ait demo videoda, görseller olabilir fakat indirdiğin projeye aynı görseller eklenmemiş de olabilir. Belki de görseller ve textler shy layer yapılmış olabilir (aşağıda simgesi var).  Bunu bir kontrol et hocam bence.

Shy Layer

akşam evde bakıp hatta bir video çekip paylaşacağım hocam. uygun olan varsa akşam müsait bir saatte teamviewer la bağlanıp bakabilir mi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Versiyon uyuşmuyor.

bende öyle anladım lakin ben güncel AE versiyonu kurdum. buna uygun preset&template ler nereden nasıl bulacağım. 

AE nin yeni versiyonunun eski templateleri&presetleri desteklemesi gerekmiyor mu?

eski versiyon AE yeni templateleri&presetleri desteklemese anlarım.

hocam versiyonları çeviren bi site vardı, eve geçince bakayım.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

eski versiyon hatası. kinci pneceredeki mavi barı bekle açılacaktır.

fontlar ve diğer asset'ler yoksa onlar çıkmayabilir.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

premiere pro için şöyle bi site bulmuştum, after effects için bulamadım.

http://joshcluderay.com/downgrade-premiere-project-converter/

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1361 Toplam Mesaj: 10
ae pr