folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Ağ Bağlantılarından Anlayanlar Bakabilir Mi?

Ağ Bağlantılarından Anlayanlar Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    evde 2 adet pc var bir tanesi internete gayet ii baglanıyo fakat digeri sınırlı giriş yada baglantı yok hatası veriyo ip adresini onar dedigimde ip adresini yenileyemiyo ip adresimi elle girdigim zaman baglanıyo fakat sanırım ben yalnış adres giriyorum ip adresini oto aldıgımdada aynı sorun karsıma cıkıyo yardımcı olabilecek birileri varsa cok sevinirim ii günler

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    büyük ihtimal bağlanmayan bilgisayarda antivirüs programı var.bende panda antivirüs yüklemiştim aynı sorunla karşılaşmıştım.antivirüs olmayınca sorun çıkmıyor bundan kaynaklanabilir

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    1-wireless kullaniyorsan modem ayarlarindan aga bagli bilgisayarlarin birbirini gormesine izin ver secenegi disable dir bunu enable yapman gerek..Advanced setup tan wireless security menusunden ulasirsin.

2-cat5 le kurduysaniz agi ethernetten internete baglanamayan pc nin ag ayarlarina girin ag baglantilarini goruntule de orada ethernet baglantisinin uzerine sag tikla etkinlestir de.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1339 Toplam Mesaj: 3