folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Ağustos Ayı Öğrenim Kredisi Arızası (Mezunlar İçin)

Ağustos Ayı Öğrenim Kredisi Arızası (Mezunlar İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar aranızda normal senesinde mezun olup da kredi alan ve bu ay kredisi yatmayan var mı ? Bizim okulda endüstiri mühendisliğinden arkadaşlara yatmış ama biyoloji bölümünden kimseye yatmamış yani bana da yatmamış :( bizim normalde eylül ayında da alıp sonradan kesilmesi lazım ama bu ay yatmadı sizde bi bakabilirmisiniz ?

http://www.kyk.gov.tr/Yurtkur/ogrenimOdemeParametreGiris.do#

burdan ağustos ayına yatıp yatmadığına bakabilirsiniz

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

hocam bu ay bir sıkıntı oldu ama ne olduğunu anlamadım.

saat 01:30 da benzinlikte posttan cekeyim dedim yetersiz bakiye yazdı. az daha kafayı yiyiordum. :)

saat 02:10 da atm den cektim parayı.

normalde 00:05 de post da atm de calışırdı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Oh be Eylülde de alıyormuşum :) Bu ay bakmadım ama yatmıştır diye tahmin ediyorum.

Kredi Bitiş Tarihi: 30/09/2011

07/08/2011 240.00 T.C. Ziraat Bankası - HARBİYE BİREYSEL BANKACILIK Şubesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Öğrenim

Altan naptın oğlum :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Bende bu sene normal dönemimde mezun oldum. Az önce arkadaş aradı benide öğrenimler yatmamış diye. Hemen sonrasında bu konuyu gördüm. Birazdan gidip ATM den bakıcam. Yatıp yatmadığını gece gelince yazarım.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben şimdi de bakıyorum hala yatmamış gözüküyor işin ilginç tarafı benden önce almaya başlamış olan başka bölümden arkadaşlara yatmış ama bizim bölümden kimseye yatmamış yarın ankarayı arayacam :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Şimdi geldim eve baktım benimki de yatmamış :( Konu hakkında bi gelişme olursa başlığa yazın lütfen.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    argent
    argent's avatar
    Erkek

normalde 6'sında yatıyodu paralar . dün bende denedım cekmedi pos'dan. ama bugun atmden baktım yatmıs 240 TL.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Ziraat bankası biz artık bu işte ilerliyoruz mesajları veriyor.Bankalar sistemler yenilendi.Eskiden cuma saat 5 te yatardı eğer ayın 7 si pazara geliyorsa yada cumartesiye.Ama artık haftasonu da kendi içlerinde havale yapabilmeyi başardılar.Tebrikler yolluyorum burdan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighttMmare
    NighttMmare's avatar
    Erkek

bildiğim kadarıyla daha önce burs alıp sonradan krediye dönmüş olanlarınki 7. ayda bitti.

Ama öğrenim alanlar 9. aya kadar alabilecekler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

üniversitede aklım olsa ,bu geri odemeli krediyi almazdım... odemesi zor oluyor.mezun olalı 3 yıl oldu,  Faiziyle 7500 Tl olmuş 6 ay once.  geçenlerde af çıktı 5000 nakit verip kapattıydım.

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mezun olanları okul bildirdikçe kesiyorlarmış arkadaşlar çok pis girdi açıkcası :D

Toplam Hit: 3083 Toplam Mesaj: 11