folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akbank Kontor Yüklemesi Hakkında

Akbank Kontor Yüklemesi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nisanci53
    nisanci53's avatar
    Erkek

bügün peşpeşe akbank 6 defa başka birisine kontur yolladi  ben hiç işlem yapmadiğim halde seri halde bende internet bankaciliğina girip olan turk parasını mecbur dolara çevirdim böyle birşeyle karşilaşan varmı  cep telefonumada mesaj gelmiş sanal alişveriş yaptınız diye

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    nisanci53 bunu yazdı

bügün peşpeşe akbank 6 defa başka birisine kontur yolladi  ben hiç işlem yapmadiğim halde seri halde bende internet bankaciliğina girip olan turk parasını mecbur dolara çevirdim böyle birşeyle karşilaşan varmı  cep telefonumada mesaj gelmiş sanal alişveriş yaptınız diye

sen yapmadığına göre biri yapmıştır

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Bunun için müşteri hizmetlerine ulaşmanız daha uygun olacaktır hocam

selo-g tarafından 12/Oca/16 22:59 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nisanci53
    nisanci53's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    nisanci53 bunu yazdı

sen yapmadığına göre biri yapmıştır

nasıl olur böyle birşey 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

sende dolandırıcıların hedefisin, iyi ki kısa surede farketmişsin

kontorle baslayıp alışverişle devam edeceklerdi ve bilmiyorum limitin ne kadar ama baya bir harcayacaklardı.

kartını iptal ettirip, savcılıga suç duyurusunda bulunman faydana olacaktır. ayrıca bankayada itiraz edin ki iade edilsin tutarlar.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010711892788&fref=ufi&pnref=story   adresindeki en üstteki postta geçen muhabbete bakar mısın? ;) 

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 1039 Toplam Mesaj: 5
kontur