Akıl Almaz Bir Sorun - Videolar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar çok saçma bir sorunla karşı karşıyayım.O kadar bilgisayar tamir ettim sistem kurdum böylesini görmedim ben.Bu bir arkadaşımın bilgisayarı.

Sorun internette izlenen videoları büyütünce videoların sesinin gelmesi ama görüntünün siyah ya da beyaz kalması.Bilgisayardaki videolarda böyle bir sorun yok hepsi büyüyor.Ama atıyorum youtube'deki videoları izlerken büyütünce ekran video görünmüyor.Sesi geliyor sadece.Sorunu aşmak için çok uğraştım olmadı o yüzden format attım.HErhangi bir tarayıcı hatası olmadığına eminim çünkü 3 farklı tarayıcıda da aynı sorun var.Flash player sorunu olmadığına da çok eminim.Zaten format attım ve hala aynı sorunu yaşamaktayım.Çaresiz bir durumda saçma sapan bir sorunla saat 8 den beri uğraşmaktayım.

İnternetteki araştırmalarımda bu sorunu yaşayan 1 kişiye bile rastlamadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

video'ya sag tikla hizlandirmayla alakali bir sekme var onun tikini aktiflestir.

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Moruk bi format dene ehehe.

Neyse bu sorunun benzeri yaşamıştım. Bazen hala yaşıyorum. Mesela youtubeda bir videoyu büyütünce adobe flash crashed gibi birşey çıkıyor. Üzgün bir smiley beliriyor. html5 kullanan bir video oynatıp büyütmeyi dene. O çalışırsa sorun flash playerdadır. Bence sorun ondan kaynaklanıyor.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

video'ya sag tikla hizlandirmayla alakali bir sekme var onun tikini aktiflestir.

-----------------------------

Donanım hızlandırma kutucuğunu işaretledim işe yaramadı hocam.Video tam ekran olunca ses var görüntü yok amk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çözdün arkadaşlar sağolun.Directx ten DrectDraw özelliğini kapattım açıldı videolar.. Çok şükür . tükendim bittim amk

Toplam Hit: 2421 Toplam Mesaj: 5