Akıllı Saat Hediye Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, bu yıl milli takım u14 e seçilen yeğenimin doğum günü olması sebebi ile ona bir hediye almak istiyorum. Görseniz 10 yaşında sanırsınız, yaşıtlarına göre ufak kaldı. 

Çocuğun tek hayatı dersleri ve futbolu. Telefon kullanmıyor ancak bir kaç ay sonra telefon hediye edeceğim. 

Hediye olarak bir akıllı saat alayım, hem koştuğu süreyi, attığı adımı hesaplar hem de kolunda güzel bir saat olsun.  Biraz küçük olduğu için çok kaba bir saat almak istemiyorum. 

Nette bulunan bileklik tarzı nabız ölçerli den de almak istemiyorum. Ekranlı güzel ve kibar birşey olsun istiyorum. Hem telefonu olduğunda da işine yarar. 

Ama şununda düşünüyorum,. Çok para vermek istemiyorum. Çünkü Kırıp bozarsa içim yanmasın. 

Ne alabilirim. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Akıllı saat konusunda Apple Watch ve Samsung Gear harici gerisi çöp hocam. Huwaei Watch var ancak ülkemizde tekli satışı yok. Telefon alınca yanında hediye veriyorlar. Akıllı saatler 1-2 seneliğine fenomen oldu ve havası söndü. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Akıllı saat konusunda Apple Watch ve Samsung Gear harici gerisi çöp hocam. Huwaei Watch var ancak ülkemizde tekli satışı yok. Telefon alınca yanında hediye veriyorlar. Akıllı saatler 1-2 seneliğine fenomen oldu ve havası söndü. 

Lg G Watch R kullanıyorum, asus zenwatch kullanan da var ikisi de güzel. Bana sorarsan da apple çöp :)

Xiaomi Amazfit var denemek isterdim kullanmadım ama güzel saate benziyor. Fiyatı pahalı dersen 300-400 TL'den ucuz saatlerin hepsi çöp.

https://www.sahibinden.com/ikinci-el-ve-sifir-alisveris?query_text=Xiaomi+Amazfit&sorting=price_asc

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

saatlerin hepsi kaba ya samsung gear fit 2 kullanıyorum bileklik gibi duruyor işte, ama yaşça küçükse kolunda büyük duracaktır, kibar akıllı bilekliklere yönelmek hem daha şık hem daha ekonomik olacaktır

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Saat değil xiamio mi band 2 alabilirsin dediklerinin hepsi var  

naif bişeyde 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Yaş küçük hocam, saat büyük durur. Saat yerine akıllı bileklik al bence de.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Lemfo lf07 var bence. Güzel bişe :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Saatten önce direk telefonu karşıyım. 

Kariyerini bitirme hocam çocuğun daha başlamadan 

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Akıllı saat alacağına , otomatik bi saat al. Hem uzun ömürlü kullanımı olur hem de belki saatlere ilgisi olur, kendine ilerleyen zamanlar için bir hobi/ilgi alanı keşfetmiş olur.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek

xiaomi mi band 2 bilekliği fiyat/performans olarak baya iyi hocam. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Yorumlara göre de tek bir şarj ile 20 gün gittiği yönünde. Adım sayar, toplam km,  nabız, saat gibi basit işlevleri var.  Telefon'a Bluetooth üzerinden bağlandığı takdirde bileklik ekranı üzerinde whatsapp,instagram,twitter,facebook gibi bildirimler geldiğinde bunları küçük bir logo olarak göstererek titriyor. Gelen aramaları bileklikte gösteriyor kimin aradığını vs. Ayrıca SMS bildirimini de gösteriyor. Baya hoş bir şey, tavsiye ederim.

less than one, more than zero.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

mi band 2 alacağım kararlaştırdım. :D

teşekkürler arkadaşlar.

@baristbt hocam telefon artık ona şart oldu. çünkü antremanlara gidiyor ve bazen antreman uzuyor bazen yağışlı hava oluyor onu almak gerekiyor. bilgi almak için hep hocasını arıyoruz.

Antalya'ya seçmelere gittiğinde yine telefonu yoktu sıkıntı oluyordu.

Toplam Hit: 1195 Toplam Mesaj: 11
akıllı saat