Aklımdaki Fikir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

arkdaşlar  kpss maratonunu arkada bıraktım.Ders çalışırken aklıma notlarımı internet ortamında paylaşma gibi bir fikir gelmişti.Şimdi notlarımı düzenli olarak paylaşsam bu işten gelir elde edebilirmiyim.Herşeyi tek tek elle yazacam.İnternet ortamında olmayan herşeyi tek tek eklemek istiyorum.Bu haliyle bir başarı yakalayabilirmiyim ,ne kadar bir gelir elde edebilirim.Bunu hiç web tasarım bilmeyen biri olarak yazıyorum .Bu işten anlayan arkadaşların tavsiyesi ne olur.Siteyi ücretiyle yaptırcam .Yani bi nevi web sitesine yatırım yapıp karşılığını beklicem.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Kendim asp.net ile ilgili notlarımı paylaştım ama hit çok yoktu. Çünkü seo kasanlar etiket bulanlar kilit kelimeler vs çok fazla ders konularında.

Hele ki kpss dedin mi senin site bilmem kaçta çıkar.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

konu anlatımı şeklinde içerik paylaşan pek yok gibi tutar gibi geldi.Bütün içerik özgün olacak.Başarılı olabilirim diye düşündüm 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    zorbaa bunu yazdı

konu anlatımı şeklinde içerik paylaşan pek yok gibi tutar gibi geldi.Bütün içerik özgün olacak.Başarılı olabilirim diye düşündüm 

Özgün içerik başarı yakalar hocam. Ama tam anlamadım. Hepsini tek tek elle yazıcam derken nasıl olucak? Görsel metaryel web site konusunda çok önemli bi unsur. Kullanıcın dikkatini çekmesi, göze hitap etmesi gereken minimalist bir site tutar gibi. KPSS konularının anlatımında düzenli, anlaşılır ve sürekli olursan tabiki tutar

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

hocam şöyleki kendi çıkardığım notlar var herkez çok beğeniyordu.Grafik olayına gelince şuan kitaplardaki grafikler sanal ortamlarda yok ordan eksiği tamamlayabilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

seo lazım. yoksa biri akşam başlar sabaha siteni kopyalar. yapar bi site güzel seolu paylaşır aynı içeriği o ilk sırada sen 10.sayfada çıkarsın.

Toplam Hit: 697 Toplam Mesaj: 6