Akşamdan Kalma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Yemekler Sabah aklıma geldi tarikat akşamdan kalma yemekleri seviyorlar hangilerini... Ben bir çok soğuk yemeği kahvaltıda çok severim aslında... 1. Patlıcan yemekleri her türlü / teyzemin ellerine sağlık 2. Beşamel soslu karnıbahar (sıcak yemeğini pek az yerim) 3. Kuru fasulye, barbunya 4. Bamya ufff, fşşf şapırt :))

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

konudan alakasız olarak, yaş 40 mı? teyzeyle beraber yaşamak falan biraz garip geldi:)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------

konudan alakasız olarak, yaş 40 mı? teyzeyle beraber yaşamak falan biraz garip geldi:)

:)) teyzem çok güzel yapardı.. o manada ...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek
    İsim : ltcelika 
    Soyisim : ace 

Bu yüzden sormuş olmalı. Bende soğuk yemekleri severim ama her yemek için geçerli değil misal kurufasulye soğuk yenince pek bir tat vermiyor.

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:
    Yemekler Sabah aklıma geldi tarikat akşamdan kalma yemekleri seviyorlar hangilerini... Ben bir çok soğuk yemeği kahvaltıda çok severim aslında... 1. Patlıcan yemekleri her türlü / teyzemin ellerine sağlık 2. Beşamel soslu karnıbahar (sıcak yemeğini pek az yerim) 3. Kuru fasulye, barbunya 4. Bamya ufff, fşşf şapırt :))
    patlıcan dedin mi soguk yenir zaten ama kahvaltıda degil  :D

bide dolma biberi soguk daha güzel 

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

(: ne güzel ne güzel. bende kurufasulyeyi çok severim.treasure ye olan aşkım ondandır.vücuduma ekstra katkı yapar.ne kadar fazlalık varsa atarım.patlıcanmı demiştin? mna koyim onun.çok severim.dişlerimi gıcırdatırım.egom tatmin olurdu filandı falandı inter milandı.
    ne demiştin yaş 40 mı.onuda çok severim. ama ltfen bsg onuda dene.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek

bende soğuk köfteyi çok severim buzdolabından çıkartıp biraz bekledikten sonra yemeyi

Fak yu!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

akşamdan kalma deyince ben de bana hitap ettin sandım

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 1488 Toplam Mesaj: 8