Aksiyon Kamerası Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhabalar

gopro çok pahalı ucuz bişeyler bakıyorum.

genelde gündüz, elimde falan çekicem.

sjcam popülerdi bi arada, mediamarkta falan baktım BOOD diye bi marka gelmiş. xiaomi nin de var dediler.

hangisini alsam bilemedim. var mıdır önerdiğiniz, memnun kaldığınız vs ? ikinci el satan mürid varsa onu da alabilirim.

ya da gidip ikinci el gopro mu alayım ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekran önemli değilse Xiaomi'nin ilk çıkardıkları ikinci elde komik rakamlara satılıyor. Çok kaliteli çekimi var. Telefona uygulamasını yüklüyorsun telefonun ekranından bakıyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Eken al çinde vardır burada yoksa ben kullanıyorum iyi marka

#....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://www.sahibinden.com/ikinci-el-ve-sifir-alisveris?query_text_mf=lg+360&query_text=lg+360

ya bakarken şuna denk geldim, zamanında arkadaşta görüp çok özendiydim bunlara. alsam mı sizce ? 300-500 e var sahibinden de . tek çekincem 4 senelik alet, bataryası comolokko olmuş mudur ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aynen düşündüğün gibi. Alette bildiğimiz tuşlu telefon bataryası gibi bir batarya varmış ama çakması bile bulunamıyormuş. 

https://www.reddit.com/r/lgg5/comments/gurwcs/lg_cam_plus_compatible_replacement_battery/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 611 Toplam Mesaj: 5
aksiyon camera gopro