folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aktifhaberdeki Hack Habelerine Bakın Öldürüyor Adamı

Aktifhaberdeki Hack Habelerine Bakın Öldürüyor Adamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeCryer
    CodeCryer's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Zamanında benden çok çekmiş ,günlük  100binden fazla tekil hiti olan aktifhaber.com isimli haber sitesi ne kadar salak haber yapıyor gülmemek elde deil.

Haber şu Dünyanın en büyük siber savunma gücü pkk sitesi hacklemiş

kim bu siber savunma gübü ayyıldız hacklenen site neymiş www.kon-kurd.com , www.xoybun.com sanki adamlar kendi haberlerini yapıyolarmış gibi gözüküyo   

hack edilen siteyede haber atmışlar index bile deil
    Basının yaptığı bu abartılı haberler piyasadaki lamer seviyesinin artmasıyla doğru orantılı.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

PKK Sitelerini Böyle Hacklediler
    04 Temmuz 2007 21:05
    Türk Hackerlardan oluşan Ayyıldız Team Hacker Gurubu PKK Sitelerine dağıttı ve meydan okudu. "Bire karşı On siteniz gidecek."
    Dünyanın en büyük siber savunma gücü AYYILDIZ TEAM Basın Sözcüsü, pekeke yandaşı ColdHackers'a açık biçimde meydan okudu.
    PKK'Nın Fransa Ayağı olan ve pkk iletişimlerini mail üzerinden aktif olarak sağlayan Avrupa Kürt Dernekleri Konferasyonu HACKED
    www.kon-kurd.com ve pekeke lilerin en büyük sitelerinden olan www.xoybun.com hacklendi.
    Ayrıca kendilerine gelen tehdit olarak her gelen bir mail için bir pekeke sitesi kapatacaklarını açıkladılar.

İşte kayıtları;
    http://www.turk-h.org/defacement/view/93930/kon-kurd.org/turkce/
    http://www.zoneturk.net/deface_mirror/?id=19137
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    imam osurursa cemaat ne yapsın

CodeCryer derki "Tecavüz kaçınılmazsa benide çağırın aq"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    AYT de site indexleyince pkkyı mali-siyasi  yönden falan zorda bıraktığını sanıyo : ) .Ne komik adamlar var yav.Aslında  serverdan host alırken verdikleri para boşa gidiyo haberleri  yok :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jeen
    Jeen's avatar
    Erkek

hoja bunların hiçbi pkk hackına inanmıyorum hepsi kolpa a.q , kendileri regliyor. sonra süper reklam şeyediyorlar.

+ (artııııı) bunlar hala yaşıyorlarmı la : ) ayda bi göt olup kapatiolar siteyi, yok avrupa heykır bilmem ne şeysi ayagına yeni yapılanma falan..

askeri düzenya, darbe şeyediyorlar :DD

bide adminlere ''emredersiniz komutanım'' demiomu uyeleri, altıma zıçıyorum gülmekten :DD

rene abü , lütfen nolur şu konuya bi post at, emrivaki olsun, bende sana ''emredersiniz komutanım'' diyem. özendim walla, kırma şu garib userini :(

ashashahajsdha

2004"ten beri ziyaretçi... ulan simdi gördüm bu kayıt forumu yaw, tahrikey üye kodu falan ne ayaktı ya? kefaletle sanıyodum ben amk :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    muhahah :D bi ara tanıdığım vardı domain satışı yapıyordu.. kendisi domainleri beleşten regliyordu sonra index koyuyordu ahanda ben hackledim diyordu :D:D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    harbidende bu olay fake ya adi herifler görende bunları bi bok zanneder lan bunladan lamer bile olmaz kıçımın heykırları

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Domain falan reglememişler bu sefer hayret :) . bişey söylerken kontrol edelim.ben de şaşaırdım ama ;

Created: 2000-04-26
    Expires: 2008-04-26

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    ayt'nin a.q
Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 7