folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Albea Radyo Error Code Hatası

Albea Radyo Error Code Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Uzun zamandır konu açmıyordum, hazır kafamda da bir soru işareti varken hem konu açmış olurum hemde bilen arkadaşlar tarafından aydınlanmış olurum diye düşünüyorum :)

Arkadaşıma 2009 model Fiat Albea ile şöförlük dersleri veriyorum. Kısacası araba kullanmayı öğretiyorum. Araba şirket arabası olduğundan haddinden fazla derecede bakımsız bir araba. Arada canım sıkılıyor bir müzik açayıp diyorum, fakat teyip ekranında Error code diye bir hata alıyorum. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu kodu kendimiz girebiliyor ve bu durumu düzelte biliyormuşuz.

Büyük ihtimal yarın servisler açık mı bilmiyorum, eğer açıksa serviste yaptıracağım. Bu sorunla daha önce karşılaşan varsa çözümü hakkında bana yardımcı olabilirse çok sevinirim. En azından hem vakit hemde nakit olarak bir kayıp yaşamamış olurum.

Projeye özel grafik tasarım. Psd to Html5,Css3, Jquery ve PHP hatta sıfırdan wordpress tema için pmden iletişime geçebilirsiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Radyo kendini hırsızlık korumasına almış servise gerek yok kullanma kitapçığı varsa onda yazar.

https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=638 - - - 9. köyden kovuldum 10. köyü arıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Radyo kendini hırsızlık korumasına almış servise gerek yok kullanma kitapçığı varsa onda yazar.

Arabayı karıştırdım, ama bulamadım sanırım kullanma kitapçığına ulaşamayacağım.

Projeye özel grafik tasarım. Psd to Html5,Css3, Jquery ve PHP hatta sıfırdan wordpress tema için pmden iletişime geçebilirsiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

Bu durumda 2 seçeneğin var:

1- Kod kitapçıkta yazılıdır. Eğer arabanın kullanma kitapçığı sende ise oradan bakabilirsin. (Şu şartla ki kodu sanırım 3 defa yanlış girmemiş olman gerekiyor. Yoksa o kodda artık işe yaramaz)

2- Servise gidip onların çözmesini sağlayacaksın. Servis kodu çözme garantisi vermiyor ama %95 halloluyor. Eski arabam Albea idi. Tamirci arkadaş bir işlem için aküyü çıkarması gerekmişti. Bu sebeple araç teyp kod istemişti ve bende de bu kod olmadığından servise gitmek durumunda kalmıştım. Dışarda da yapanlar var ama (sanırım 3 yıl önceydi) dışarda 40 lira dediler yetkili servis 50 liraya yaptı. Ayrıca yetkili serviste yaptırdıktan sonra sana yeni kodu tekrar veriyor ve kaybetmezsen ileride lazım olunca kendin girebilirsin.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
Toplam Hit: 1231 Toplam Mesaj: 4
albea teyip error code